Reviews
Słucham podcast'u od lat. Przez ten czas zmieniała, poprawiała się jakość dźwięku, forma, jedyne co się nie zmienia to zaangażowanie, przygotowanie do rozmowy, tematu. Wciąż i niezmiennie na kosmicznie wysokim poziomie. Jestem pełen podziwu jak i skąd Mariusz znajduje tyle energii i sił.Read full review »
ZbyszekSt via Apple Podcasts · Poland · 10/24/23
Nawet za ton głosu 😅 Oczywiście jestem tutaj bo tematyka jest mi potrzebna w pracy. A dzisiaj kiedy każdego pracownika dopasowywałam do instrumentu….. To było wspaniałe doświadczenie by zrozumieć energię każdego pracownika. Dziękuję ☺️👌
kgerc via Apple Podcasts · Poland · 08/28/23
Uwielbiam sposób prowadzenia, wartości merytoryczne i jakość. Dziękuje 👍🏻
Karola Z via Apple Podcasts · Poland · 02/16/23
Obowiązkowy podcast dla menedżerów i liderów wszystkich szczebli - by lepiej zarządzało się i być zarządzanym. Dziękuję Mariuszowi i jego gościom, że są w przestrzeni i nas inspirują.
#Ula# via Apple Podcasts · Poland · 02/07/23
Swietne wywiady i odcinki solo, pelne tresci, wskazowek i inspiracji.
Aasiaa11 via Apple Podcasts · Poland · 02/03/23
Wartościowy kontent i mnóstwo insporacji. Dziękuję!
Aasiaa11 via Apple Podcasts · United States of America · 10/18/21
Coraz mniej merytorycznej treści, coraz więcej reklamowania studiów podyplomowych Agile leadership.
Jogi871 via Apple Podcasts · Poland · 07/07/21
Jest to mój pierwszy podcast tego autora, który odsłuchałem i trochę mnie zniechęcił do dalszego słuchania, ale łatwo się nie poddaje, może pozostałe będą lepsze. Treść jest trochę metafizyczna i ulotna, przypomina nieco "moje wewnętrzne rozważania", dużo słów i mało treści, całość...Read full review »
mazzz89 via Apple Podcasts · Germany · 01/10/21
Ten podcast zmienił moje podejście do zarządzania i niesamowicie rozwinął moją świadomość lidera. Polecam go nie tylko liderom, ale każdemu kto pracuje w zespole. Ta wiedza po prostu przydaje się w życiu.
yMirek via Apple Podcasts · Poland · 12/17/20
Ulubiony i najlepszy podcast o szerokopojętym zarządzaniu :) jest tu wszystko czego potrzebuję! Świetni goście oraz wciągające tematy! Uwielbiam! Dzięki Mariusz za genialną robotę! zawsze mi się miło słucha w drodze do pracy :)
monwoj via Apple Podcasts · Poland · 08/11/20
Odcinek z Agnieszka Smektała, rewelacja ! Szkoda że tak krótko :)
Arek AK via Apple Podcasts · Poland · 04/25/20
Gratuluje , 🎧bardzo interesujący podcast ( pt. Jak udzielić wartościowej informacji zwrotnej). Ciekawy gość z bogatym doświadczeniem biznesowym i bezcenna wiedza . Swoboda i lekkość wypowiedzi wprowadza miła atmosferę . Chętnie posłuchamy więcej . Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki .
grazyna2201 via Apple Podcasts · Poland · 04/03/20
Tak zaczęła się moja świetna przygoda z podcastami. Trafiłem przez przypadek parę lat temu jak zatrzymałem się szczęśliwie w moim pędzie zawodowym. Dostałem od życia możliwość powrotu do spokoju i czasu na zgłębianie wiedzy. Właściwie co to jest ta Holacracja? Agile? etc. Jak zacząłem słuchać to...Read full review »
pbialczyk via Apple Podcasts · Poland · 10/08/19
Cześć, Bardzo ciekawe tematy, czasem wydaje nam się że już mamy sporą wiedzę na dany temat, jednak po wysłuchaniu Mariusza i jego gości okazuje się jak dużo jeszcze można się dowiedzieć. Super jakość, ciekawi goście, materiały i linki w opisie więc nie trzeba przerywać i robić notatek. Na...Read full review »
Kaizen_Soza via Apple Podcasts · Poland · 08/31/19
Witam, Apple to nie fanatyzm.. to jest po prostu dobry sprzęt do pracy. Fakt, ze drogi ale warty swojej ceny.
Kate Szmapnska via Apple Podcasts · Poland · 08/27/19
Odkryłam ten podksast niedawno, ale już szeroko otworzył mi oczy na niektóre tematy. To jest świetne, że ludzie chcą rozmawiać i dzielić się swoją wiedzą. Mariuszu, gratuluję pomysłowości i wytrwałości!
Ohczyq via Apple Podcasts · Poland · 08/22/19
Jak zawsze wysoki poziom audycji Słucham od samego początku Nie ma lepszego motywującego podcastu Rewelacyjna wiedza w rozwoju osobistym 👍👍👍 Domess79
Domess79 via Apple Podcasts · Poland · 08/13/19
Wielkie dzięki za ten odcinek. Z przyjemnością go wysłuchałem. Dawno nie poczułem tak pozytywnej energii. Nawiazując do słuchania. Słuchanie to bycie. Bycie z drugim człowiekiem i bycie dla niego. Bycie w jego życiu, w sprawach dla niego ważnych, małych i wielkich. Bycie w jego marzeniach i...Read full review »
Be3Be via Apple Podcasts · Poland · 07/04/19
Uwielbiam sluchac w samochodzie. Swietny content i mozliwosc nauczenia sie czegos nowego. Swietna robota. Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow.
Kamil____ via Apple Podcasts · United States of America · 06/05/19
Świetnie prowadzony podcast! Wiele rzeczowych informacji przekazywanych w przyjazny sposób. Bardzo przyjemnie się słucha.
Kuba2367i via Apple Podcasts · Poland · 04/16/19
Wielkie dzięki za zebranie 5 dysfuncji wg Lencioniego w spójny cykl :) 100 x KUDO
Martuschien via Apple Podcasts · Poland · 03/01/19
Mariusz, niezmiernie dziękuję za odcinek dot. "Co gryzie współczesnych PM-ów". Kopalnia merytorycznych spostrzeżeń na temat wspóczesnych metod prowadzenia projektów. Lekcja dla mnie: częściej zadawaj pytanie "po co", rób "mniej projektów" a lepiej, znajdź różnicę między...Read full review »
PaulinaL_ via Apple Podcasts · Poland · 10/13/18
Świetny podcast. Perfekcyjnie zrealizowany zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej.
Sansit229s via Apple Podcasts · Poland · 09/03/18
Motywujące podcasty, pełne ciekawostek, dobrych praktyk. Polecam wszystkim pracującym i niepracującym, aż chce się odnosić sukces, bo wreszcie wiadomo jak :)
PaulinaSapoń via Apple Podcasts · Poland · 08/03/18
Świetny, 100% wart polecenia!!!
fdffdijgterh via Apple Podcasts · Poland · 07/01/18
Na podcast trafiłem przez zupełny przypadek, choć takie się nie zdarzają i w nie nie wierzę. Słucham podcastu od miesiąca i z uporem maniaka odsłuchuję wszystkie odcinki by być na bieżąco. Bardzo profesjonalnie przygotowana audycja dla menadżerów. Cieszę się, że mimo wielu nowych dla mnie...Read full review »
Dawid via · 06/19/18
Polecam :)
Mcttcieply via Apple Podcasts · Poland · 06/09/18
Polecam!
OlekZzzzKrk via Apple Podcasts · Poland · 05/16/18
Mariuszu! Trafiłam na Twój podcast przez przypadek. Słuchałam podkasty Kasi "Przy Uchu" a Ty opowiadałeś tam o SCRUM. Pierwsze co zwróciło moją uwagę to jakość Twoich wypowiedzi. Cudownie się Ciebie słucha po polsku. Pracuję w międzynarodowej korporacji i mieszkam za granicą. Twoje...Read full review »
SandraSubel via Apple Podcasts · Poland · 05/01/18
Zawsze na wysokim poziomie, ciekawe tematy i dobrze dobrani goście. Zawsze znajduję jakąś inspirację!
Basminka via Apple Podcasts · Poland · 04/28/18
Bardzo dobre, merytoryczne i inspirujące rozmowy. Słucham wielu podcastow a Menedżer Plus jest na mojej liście TOP3. Bardzo polecam, nie tylko menedżerom. A Panu Panie Mariuszu - dziękuję za ogromną dawkę wiedzy i inspiracji. Również muzycznych. :)
Kasia Bialek via Apple Podcasts · Germany · 03/29/18
Ostatni odcinek to prawdziwa kopalnia inspiracji i duża dawka merytoryki. Mam poczucie bardzo dobrze wykorzystanej godziny. Polecam!
lertiz via Apple Podcasts · Poland · 03/15/18
Na plus: - świetna oprawa muzyczna, - jakość nagrania, - przygotwanie prowadzącego, - linki do materiałów omawianych w podcastach, - ciekawi goście. Do poprawy: - czasami jakość dźwięku wypowiedzi gości jest przeciętna (wynika to zapewne z tego, że nie są w studiu?), ale warto nad tym...Read full review »
Mateusz eS via Apple Podcasts · Poland · 02/05/18
Po pierwszych kilku minutach odpuściłem, bo drażnił mnie głos, któregoś z gości. Wróciłem i już nie odpuszczam. Dziękuję Mariusz za kawał ciężkiej pracy i serca (nie wołowego), które wkładasz w podkast.
piotrek 2edu.pl via Apple Podcasts · Poland · 12/27/17
Jeden z moich ulubionych polskich podcastów, słucham od pierwszego odcinka. Jakość, jakość, klasa i świeże tematy. Dziękuję :)
Kasia Bieleniewicz via Apple Podcasts · Poland · 10/08/17
Fajna sprawa posłuchać mądrych ludzi XD :D
GSMX98 via Apple Podcasts · Poland · 09/12/17
Prawie zawsze jak szukam w Internecie profesjonalnej wiedzy to jestem zawiedziony. Od pół roku mam inne zdanie z powodu tego podcastu. Fantastyczni goście, poradnikowo wszystko zrobione na 6.
Rafał Bo via Apple Podcasts · Poland · 07/31/17
Muszę powiedzieć ze to najlepsze źródło wiedzy przedstawiony w świetny sposób na korków trafiłem od dawna. Co prawda organizacja dział w którym pracuje raczej nigdy nie będzie działał w zwinnej metodzie zarządzania z racji na branże ale mysle ze i tak duzo wyciągam z tych audycji. Bardzo dziękuje...Read full review »
Tompatet via Apple Podcasts · Poland · 07/18/17
Bardzo profesjonalny podcast z samymi konkretami. Od tego podcastu rozpoczęła się moja przygoda z tą wygodną formą przekazu. Wielu osobom polecam Menedżera plus ;) Szkoda, że na kolejne odcinki tak długo trzeba czekać. Kiedy jednak pojawia się powiadomienie to wiem, ze będzie czekał materiał...Read full review »
Mateusz bikeoholic via Apple Podcasts · Poland · 06/17/17
Jeden z bardziej merytorycznych i wartościowych podcastów jakie można znaleźć w polskim internecie. Zapraszani goście to nietuzinkowe osoby, które mają za sobą bogate doświadczenie biznesowe i chętnie dzielą się swoją bezcenną wiedzą. Wśród zaproszonych gości znane nazwiska i autorytety biznesu,...Read full review »
Robert Sowiński via Apple Podcasts · Poland · 06/05/17
Świetna robota, konkretna uniwersalna wiedza dla każdego kto ceni sobie produktywność i chce się rozwijać, polecam każdemu. Dziekuję :)
Ostek via Apple Podcasts · Poland · 04/29/17
Super się słucha. Interesujące tematy dotyczące zarządzania sobą także każdy napewno znajdzie coś co go interesuje. Sam zastosowałem kilka porad i to naprawdę pomowgło zwiększyć moją produktywność. Dziękuję bardzo i gorąco polecam. Piotr
Benekboss via Apple Podcasts · Great Britain · 04/13/17
Świetnie się słucha, szczególnie podczas dalekich podróży samochodem. Można znaleść garść przydatnych porad oraz mnóstwo pozytywnej inspiracji. Polecam.
Paweł Bliźniuk via Apple Podcasts · Poland · 03/26/17
Świetny, merytoryczny podcast. Niezwykle inspiruje mnie do działania i pokazuje nowe ciekawe rozwiązania.
Asia Sidelnikow-Brzozowska via Apple Podcasts · Poland · 03/23/17
Bardzo duża ilość ciekawych oraz inspirujących informacji. Świetnie się słucha w samochodzie :) Super pomysł z sekcją Poradnikowo - mnóstwo poleconych aplikacji już zainstalowałem :) Czekam na kolejne części i gorąco polecam
Marcin Maciejewski via Apple Podcasts · Poland · 03/02/17
Trafiłem przez przypadek, szukając całkiem innego podcastu i zostałem!! Super tematy, świetny prowadzący i fajni goście. Do tego materiały na stronie. Wielkie dzięki za dawkę wiedzy i motywacji. Pozdrawiam
JanuszKot via Apple Podcasts · Poland · 02/27/17
Swietny podcast - naprawde trzymajacy poziom, a niedawny odcinek o Niezapracowanych naprawde pierwsza klasa 😀
Maciek Przybylo via Apple Podcasts · Poland · 02/23/17
Dużo fajnej wiedzy dot.życia zawodowego i nie tylko.
Grzeegorz155 via Apple Podcasts · Poland · 02/21/17
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »