Dziękuję
Nawet za ton głosu 😅 Oczywiście jestem tutaj bo tematyka jest mi potrzebna w pracy. A dzisiaj kiedy każdego pracownika dopasowywałam do instrumentu….. To było wspaniałe doświadczenie by zrozumieć energię każdego pracownika. Dziękuję ☺️👌
kgerc via Apple Podcasts · Poland · 08/28/23
More reviews of Menedżer Plus
Na podcast trafiłem przez zupełny przypadek, choć takie się nie zdarzają i w nie nie wierzę. Słucham podcastu od miesiąca i z uporem maniaka odsłuchuję wszystkie odcinki by być na bieżąco. Bardzo profesjonalnie przygotowana audycja dla menadżerów. Cieszę się, że mimo wielu nowych dla mnie...Read full review »
Dawid via · 06/19/18
super jakosc, przedstawione zagadnienia sa dobrze zaprezentowane, lektura obowiazkowa dla wszystkich ktorzy cenia swoja produktywnosc oraz dla tych ktorzy pracuja wmniejszych badz wiekszych korporacjach.
Artur.R via Apple Podcasts · Poland · 05/31/15
Gratuluje , 🎧bardzo interesujący podcast ( pt. Jak udzielić wartościowej informacji zwrotnej). Ciekawy gość z bogatym doświadczeniem biznesowym i bezcenna wiedza . Swoboda i lekkość wypowiedzi wprowadza miła atmosferę . Chętnie posłuchamy więcej . Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki .
grazyna2201 via Apple Podcasts · Poland · 04/03/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »