Maska Męskości #2 - Mężczyźni, którzy czują za bardzo - Gościni: Katarzyna Kucewicz
Description
Gościni drugiego odcinka Maski Męskości to Katarzyna Kucewicz. Psycholożka, pedagożka, psychoterapeutka. Od lat zajmująca się pracą m.in. z osobami wysokowrażliwymi. Autorka książki „Kobiety, które czują za bardzo”. Podczas naszego spotkania rozmawialiśmy m.in. o tym:
Z jakimi tematami do gabinetu terapeutycznego zgłaszają się mężczyźni?
Czy faceci czują czasami za bardzo?
Czym jest wysokowrażliwosć?
Skąd się bierze i jak się przejawia w życiu codziennym?
Jak zaakceptować i przytulić swoją wrażliwą naturę?
Jak radzić sobie z wyzwaniami mimo swojej wysokiej wrażliwości?
No i czemu Katarzyna napisała książkę tylko o kobietach
Serdecznie zapraszam do słuchania! Buziak!
--------
„Maska męskości” to cykl webinarów i podcastów w których głównym tematem jest męskość. Podczas spotkań live, odbywających się cyklicznie na Facebooku, rozmawiamy z zaproszonymi gośćmi, przedstawicielami świata nauki, biznesu, sztuki, psychologii. Tematem naszych dyskusji jest seks, tożsamość, religia, biznes, męskość i kobiecość. Z wielką odwagą poruszamy tematy trudne, mocne i ważne. Zdejmujemy maskę męskości. W gąszczu działań skierowanych do kobiet Maska Męskości to energia skupiona na nas i o nas mężczyznach. Żebyśmy lepiej rozumieli siebie, żebyśmy bardziej czuli i bardziej wiedzieli, ale też, żeby lepiej rozumiano nas. Chcesz wziąć udział w spotkaniu live? Zapraszam Cię na moją stronę. Nagrania video ze spotkań znajdziesz na moim kanale YouTube.
Zapraszam, Marcin Capiga
"Wolałbyś mieć zespół geniuszy, czy genialny zespół?"
Zawsze uważałem, że osoby stanowiące zespół, są trochę jak pierwiastki chemiczne. Możemy z nich stworzyć substancję ratującą życie, albo… reakcję wybuchową :)
Podczas Treningu Przywództwa #16 rozmawialiśmy właśnie o zespole i o tym jak my,...
Published 10/23/24
Kiedy mężczyźni zaczynają rozmawiać o swoich ojcach na palcach jednej ręki można policzyć tych z nas, którzy mają ciepłe wspomnienia oraz dobre relacje ze swoim tatą.
„Wielcy nieobecni”, siedzący na kanapie, oglądający telewizję, odcięci od emocji lub w ciągłym gniewie. Poranieni przez swoich...
Published 09/26/24