Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Storytel
Nereden Başlasam?
Mirgün Cabas ve Can Kozanoğlu önceki podcast serileri İlk Sayfası'nda yazarlarla bir "sözlü yazı atölyesi" yapmıştı. Şimdi de bir kurs/seminer dizisine başlıyorlar. Farklı disiplinlerin uzmanlarıyla yaptıkları söyleşilerde bu alanların temel kavramlarını, meselelerini konuşuyorlar. Daha fazla derinlesmek isteyenler için konuklarından okuma önerileri alıyorlar.
Listen now
Ratings & Reviews
5.0 stars from 13 ratings
Konu seçimleri çok başarılı. İlginç konuları uzman konuklardan daha basitleştirilmiş bir şekilde dinleyebilmek çok güzel. Mirgün bey ve Can beyin moderatörlüğü de çok başarılı. Lütfen bölümlere devam edin.
Duygu O via Apple Podcasts · Great Britain · 01/15/21
Harika!
Umarim bu podcast uzun sure devam eder.
Gulero345 via Apple Podcasts · United States of America · 12/29/20
Virginia’dan selamlar
Güncel ve değerli konuları gündeme getirmeniz çok güzel! Son konuğunuzla sohbetiniz çok güzeldi ve keşke podcast biraz daha uzun olsa diye düşündüm. Teşekkürler...
productivity1975 via Apple Podcasts · United States of America · 11/28/20
Recent Episodes
Nereden Başlasam'ın bu bölümünde konu sağlık hukuku. Mirgün Cabas ve Can Kozanoğlu'nun konuğu Kadir Has Üniversitesi öğretim görevlisi Doç. Dr. İpek Sevda SÖĞÜT.
Published 02/09/21
Nereden Başlasam'ın bu bölümünde konu dünyanın en eski alkolü içeceği bira. Mirgün Cabas ve Can Kozanoğlu'nun konuğu Oğul Türkkan.
Published 02/05/21
Nereden Başlasam'ın bu bölümünde konu Türkiye Yahudileri. Mirgün Cabas ve Can Kozanoğlu'nun konuğu Şalom gazetesi genel yayın müdürü ve baş yazarı İvo Molinas.
Published 01/18/21
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »