Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Justyna Mazur
Piąte: Nie zabijaj
Życia, które skończyły się zbyt wcześnie. Zaginięcia bez śladu. Sprawy, o których nie sposób zapomnieć. Twarze, które pamięta się na długo. Wybór najciekawszych spraw o tematyce kryminalnej w podcaście Justyny Mazur.
Listen now
Ratings & Reviews
4.7 stars from 2,267 ratings
Szkoda
Uwielbiałam ten program. Niestety od kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu odcinków czuć ewidentny spadek jakości. Odcinki są niestarannie zmontowane (dziwne powtórzenia), słychać mlaskanie pani Justyny. Poziom odcinków również nie zachwyca: materiał przygotowany jest niedbale, a związku z tym...Read full review »
Małgorzata1962 via Apple Podcasts · Poland · 09/26/23
Doceniam
Podcast był i nadal jest świetny. A że od czasu do czasu pojawi się wywiad… cóż, aby się rozwijać trzeba próbować nowych rzeczy.
Nikos27mroz via Apple Podcasts · Poland · 08/31/23
Meh
Bardzo miły głos, niestety wypowiedzi są momentami kompletnie bez sensu. Paplanina słów i kręcenie się w kółko
witoshalover69 via Apple Podcasts · Poland · 08/30/23
Recent Episodes
Miłość, wspólne marzenia, biznes... Wszystko powinno być dobrze, jednak dobre nie było nic. Czy tej tragedii można było uniknąć? I co tak naprawdę stało się Halinie Gorczycy - pielęgniarce z Jasła? Serial kryminalny DŹWIĘK CISZY znajdziesz w Aplikacji Słucham na Google Play i w AppStore: Google...
Published 09/19/23
Published 09/19/23
- Panowie, moja żona nie wróciła do domu. Zgłaszam jej zaginięcie - mówi na komisariacie policji Andrzej S. Co stało się z Ewą? Czy to zabójstwo seryjnego „wampira” z katowickiego Giszowca, czy sprawcą był ktoś, kogo Ewa znała? Serial kryminalny DŹWIĘK CISZY znajdziesz w Aplikacji Słucham na...
Published 08/31/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »