Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Rafał Sadowski
Podcast Historyczny
Dla każdego, kto uważa, że historia jest nudna. Zawsze uważałem, że historia pisze najlepsze scenariusze - tym podcastem udowadniam, że tak właśnie jest. W każdym epizodzie wybieram temat, o którym sam chciałbym słuchać. Nie praktykuję dłużyzn, zalewania datami, recytowania życiorysów.
Listen now
Ratings & Reviews
4.8 stars from 1,525 ratings
Wybitne
Według mnie jeden z najlepszych podcastów związanych z historią świetnie się słucha pana głosu styl opowiadana też jest świetny i tematy również
fanpodcastów via Apple Podcasts · Poland · 11/22/23
Nowy format - cudeńko
Przyznam że trochę męczyło mnie to rozwlekanie które towarzyszyło ostatnim odcinkom. Z niecierpliwością czekałem na nowy odcinek po ostatnim ogłoszeniu. Nie zawiodłem się. Dobra robota.
Primoza via Apple Podcasts · Poland · 11/15/23
Muzyka w tle.
Super treść, niestety forma podcastu z muzyką w tle bardzo przeszkadza i nadaje dziwny ton i nastrój, nie pozwala się skupić na treści, brzmi jakby ktoś przemawiał na scenie z jakąś podniosłą mową. Zaczęłam od odcinka o istnieniu Jezusa.
chrzanie via Apple Podcasts · Poland · 11/07/23
Recent Episodes
Jeden człowiek. Jedna wizja. Nic już nie będzie takie samo! W tym wyjątkowym odcinku podcastu zapraszam Was w podróż po fascynującym życiu i dziedzictwie Napoleona Bonapartego, postaci, która na zawsze zmieniła oblicze Europy i świata. Przedstawię Wam sylwetkę tego enigmatycznego przywódcy,...
Published 11/04/23
Published 11/04/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »