Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Český rozhlas
Podhoubí
Podhoubí je magazín o přírodě, životním prostředí a všech cestách k šetrnému životu. Přinášíme v něm rozhovory s odborníky, ochranáři, zemědělci i dalšími aktivními lidmi, jimž životní prostředí není lhostejné. Vysvětlujeme environmentální témata, která v současnosti výrazně pronikají do společenské diskuze.
Listen now
Ratings & Reviews
4.9 stars from 11 ratings
Booster dávka naděje
Pravidelná booster dávka naděje v precizním, milém a přirozeném Ondřejově koktejlu extrahovaného z Podhoubí jeho osobnosti a osobností jeho hostů. Ondro, děkuji za práci, kterou odvádíš.
Kathbad18 via Apple Podcasts · Czech Republic · 01/20/22
Díky za formát!
Občas je to bázeň pro uši, občas se trochu rozzlobím nad naší ignorancí, no vždy se něco nové dovím a dokonce bez úzkostních stavů. Takhle si představuju reportování problému klimatické krize :)
jurajkusy via Apple Podcasts · Slovakia · 12/26/20
Recent Episodes
Published 01/25/22
Lucie Nencková je zakladatelkou neziskové organizace ISFOR – Institut pro společnost 4.0. Potkali jsme se spolu před víc jak třemi lety na jednom pražském swapu oblečení, kde prezentovala výsledky své disertační práce o nakládání s textilním odpadem v českých domácnostech. Pomáhala s vytvořením...
Published 01/18/22
Národní parky jsou výkladními skříněmi geomorfologie, fauny i flóry daného státu. Nejstarší Krkonošský národní park byl vyhlášen v roce 1963, v roce 1991 přibyla Šumava a Podyjí, nejmladší Národní park České Švýcarsko následoval o devět let později. S novou vládou a jejími programovými prioritami...
Published 01/11/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »