Denerwujące
Mazurek trochę gwiazdorzy. Bez sensu jest zadawać pytanie i kiedy rozmówca rozwija temat to ten przerywa i zadaje inne. Rozumiem że czasem ktoś przynudza i unika odpowiedzi ale kiedy ktoś rozwija odpowiedź w ciekawy sposób to Mazurek się czepia aby się czepiać. Polecam redaktorowi posłuchać wywiadów dziennikarzy BBC. Pełna profeska i szacunek dla rozmówcy.
dupa 1927374 via Apple Podcasts · Great Britain · 11/19/23
More reviews of Poranna rozmowa w RMF FM
Cieszy, że red. Mazurek poważnie traktuje słuchaczy i nie wacha się zadawać trudnych pytań rozmówcom. Minusem po stronie prowadzącego jest formułowanie pytań z tezą, co ustawia rozmówców w wybranym kontekście. Biorąc pod uwagę, że politycy jako zbiorowość zatracili umiejętność mówienia ludzkim...Read full review »
Tryfid via Apple Podcasts · Poland · 05/30/23
Czy ten prowadzi te swoje audycje po kielichu ??? Dziennikarstwo na najniższym poziomie - rynsztok gorzej już chyba nie może być nawet w TVP !!!
intomi via Apple Podcasts · Great Britain · 02/23/19
Czasami redaktor Mazurek… się zakatapućka - nie daje gościom przestrzeni na odpowiedź, zadaje pytania z tezą, zadaje pytania typu „bicie piany”. Ale tak jak mówię – czasami. Dlatego moja ocena to 4.
mzrodlak via Apple Podcasts · Poland · 02/16/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »