Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Dan Tržil
Proti Proudu
Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?
Listen now
Ratings & Reviews
4.7 stars from 651 ratings
PPR
Skvěle děkujeme !
Rupertus88 via Apple Podcasts · Czech Republic · 12/20/21
Aha!
V ten moment, kdy Petr Rokůsek mluví o použití intuice, se mi rozsvítilo. Konečně chápu, jak jí využít v souladu s rozumem. Díky👏.
Hanka Michopulu via Apple Podcasts · Czech Republic · 10/10/21
Skvělé rozhovory!
Podcast s Tomášem Zdražilem jsem slyšel 2x a ještě jednou si ho dám. Další díly jsou neméně skvělé. Díky za váš podcast, je výtečný.
Kuba_n via Apple Podcasts · Czech Republic · 10/05/21
Recent Episodes
Přátelé, máme tu první rozhovor roku 2022 a začínáme pěkně zostra. Vladimír Dzura je kriminalista a válečný vyšetřovatel Mezinárodního trestního tribunálu pro bývalou Jugoslávii. Probíráme jeho práci vyšetřovatele, jak vypadá proces lovu pachatelů nebo jak fake news zabíjeli už před internetem....
Published 01/14/22
Published 01/14/22
Co se v Proti Proudu událo v uplynulém roce? V tomto netradičním end-of-the-year podcastu shrneme nejlepší epizody, nejdůležitější myšlenky hostů, filosofii „dobrého života” a tipy na knihy, podcasty, blogy a další zdroje. Do hostovského křesla si sedne Dan (na Instagramu) a s Nickem (na...
Published 12/30/21
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »