Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Mirosław Brejwo
Psychologia, którą warto znać
Podcast o tym, jak wykorzystać odkrycia psychologii w swoim codziennym  życiu, zarówno osobistym jak i zawodowym.Będziemy koncentrowali się przede wszystkim na  praktycznych aspektach psychologii, ale nie zabraknie też ciekawostek oraz odpowiedzi na wasze pytania.
Listen now
Ratings & Reviews
4.7 stars from 251 ratings
Super podcasty!
Do odcinka nr. 63 o snach: U mnie zdarza się, że tworzę we śnie muzykę, która jest zupełnie inna, oryginalna z namiastkami prekursora nowego gatunku. Zawsze po przebudzeniu stwierdzałem, że zapiszę wszystko rano ale rano już nie pamiętałem nic, podczas gdy tuż po przebudzeniu byłem w stanie...Read full review »
Jakub Malinowski via Apple Podcasts · Poland · 06/06/23
Super kontent
Na prawdę przydatne i konkretne porady w jasny sposób wytłumaczone. 4* tylko za techniczna niedogodność. W trakcie ciekawostki jest dźwięk wysokiego tonu, i mi osobiście bardzo drażni słuch gdy słucham głośno w samochodzie. Byłoby super, jeżeli te 'pikanie' zostałoby zamienione na jakiś...Read full review »
Alice in Wonderland111 via Apple Podcasts · Great Britain · 02/17/23
Fajne, ale…
Największym problemem wg mnie jest fakt ze autor prowadzi podcast tak szybko, że ciężko jest złapać chwile refleksji na zadany temat. Słuchanie na prędkości 0.75x jest dość mechaniczne. Także, mimo, że rzeczowo o psychologii, ja odpuszczam.
kjcage via Apple Podcasts · Poland · 12/14/22
Recent Episodes
Czy zdarza Wam się czasem mieć takie poczucie, że tak bardzo skupiacie się na potrzebach innych osób, że właściwie zaczyna Was to frustrować i już nie do końca wiecie, czego sami potrzebujecie? Dzisiaj zastanowimy się, dlaczego może się tak dziać i co można z tym zrobić. Ponadto autentyczność...
Published 10/03/23
W tym odcinku porozmawiamy na temat odwagi. Czy często zdarzało się Wam, że chcieliście podjąć jakieś działanie, ale z powodu obaw i wątpliwości jednak odpuszczaliście, a później tego żałowaliście? Zastanowimy się, co można byłoby w takiej sytuacji zrobić. Ponadto testowanie oraz...
Published 09/19/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »