Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Onet
Stan po Burzy
"Stan po Burzy" to autorski program Agnieszki Burzyńskiej i Andrzeja Stankiewicza, w którym czołowi publicyści Onetu i Faktu nieszablonowo, często humorystycznie, ale zawsze merytorycznie dyskutują o najważniejszych politycznych wydarzeniach tygodnia. Odwołując się do swojego ogromnego dziennikarskiego doświadczenia i znajomości kulisów polskiej sceny politycznej, dają użytkownikowi perspektywę i wiedzę, której trudno szukać w innych publikacjach. Podcast odbija się w sieci szerokim echem, o czym świadczą nie tylko statystyki - audycji słuchają także politycy, którzy często dają temu wyraz,...
Listen now
Ratings & Reviews
4.7 stars from 176 ratings
Umieramy z niecierpliwości
Szanowny Panie Andrzeju, Szanowna Pani Agnieszko, Mijają już 2 tygodnie bez najlepszego polskiego programu publicystycznego i cisza… Prosimy o zapowiedziany odcinek z podsumowaniem roku, ludzie nie wytrzymują już!
Zlitujcie się! via Apple Podcasts · Poland · 01/04/22
Stan po burzy
Jestescie fantastyczni! Rzetelni, prawdziwi i autentyczni. Jakkolwiek płakać mi się chce, kiedy uświadamiam sobie, jakim głupim i poddanym narodem jesteśmy. Na szczęście płaczę za granicą. Wszystkiego dobrego!
saaaatsa via Apple Podcasts · Germany · 12/28/21
Bez klimatu nie będzie Polski
Lubię Państwa program, ale dziwię się trochę Państwa lekceważeniu wobec tematu kryzysu klimatycznego. Chciałbym, na przykład, poznać źródła Pani Burzyńskiej, która w najnowszym programie autorytatywnie stwierdza, że ograniczenie emisji o 50% (jak rozumiem do 2030, tak? Bo unijny target jest już...Read full review »
wrobelix via Apple Podcasts · Poland · 12/18/21
Recent Episodes
W obozie władzy panika — trwa łatanie dziur w Polskim Ładzie. Partyjna wierchuszka kalkuluje, jakie będą straty sondażowe na tym sztandarowym programie podatkowym, dzięki któremu PiS miało zmieść konkurencję. Na razie obóz władzy zamiata sam siebie.
Published 01/15/22
Na progu nowego roku autorzy słuchowiska „Stan po Burzy” biorą się za polityczne podsumowanie 2021 roku. Agnieszka Burzyńska z „Faktu” i Andrzej Stankiewicz z Onetu przedstawiają swój ranking dziesięciu najważniejszych wydarzeń minionego roku, a przy okazji przypominają także pierwszoplanowych...
Published 01/08/22
Published 01/08/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »