Episodes
Казочка про те як сім’я короля Ріважа шукала собі ночліг серед піщаних замків. Як тільки діти завершили будувати замки та вежі на піску, король Ріваж, королева Сабія, принц Гренфен і принцеса Сіліса відправились на пошуки домівки. Перший замок мав занизькі мури та вежі. А от другий був препишний - ідеальний по всіх параметрах сім’ї. Та коли король підійшов поближче, то розгнівався на того, хто його збудував, адже не було мостику щоб до нього потрапити… Чи знайшла сім’я де переночувати -...
Published 03/28/24
Казочке про те, як Тигрик свою сміливість шукав. Тигреня боялось будь-якого шороху. Тож найліпший друг Тигрика – Тапчик, запропонував йому зробити перевірку на тигрячу природу. Під час прогулянки велетенська змія напала на Тапчика. Тигрик дуже перелякався.. Чи зміг він попробити страх та врятувати друга - слухайте у казці. Читає Катерина Клитко.
Published 03/21/24
Published 03/21/24
Казочка про те як мишка Льоля боялась темряви. Тато вчив її, що темрява — це відпочинок, а страхи можна подолати, розмовляючи про них. Та мишка все одно боялась темряви - адже в ній не видно навіть свого хвоста! Чи поборола страх Льоля? Читає Олена Браілова.
Published 03/14/24
Казка про двох оленят Петті та Діді, які вихвалялись силою та спритністю своїх татусів. Аж раптом могутній тато Петті, з великими рогами, застряг між кущів тернини. Хто допоможе оленю вибратись? Читає Андрій Діхтяренко.
Published 03/14/24
Казочка про те, як гарячі пиріжки зробили спеку у місті. Тітонька Горпина, майсткиня у випіканні пиріжків, так захопилась процесом, що розжарила піч на все місто.Від спеки мешканці почали кликати до господині мера,поліцію та пожежників, але ніхто не зміг змусити Горпину відкласти улюблену справу.. Чи зможе хтось зупинити її допоки місто не перетворилось у пустелю? Слухайте в аудіоказці. Читає Наталя Сумська.
Published 03/01/24
Казочка про короля з великою таємницею: він мав ослячі вуха. Перукарка Мег пообіцяла зберегти таємницю, та бажання поділитись секретом не давало їй спати, тож, дівчина зізналась дереву. З якого потім створили арфу для свята у палаці. Яку пісню заграла арфа слухайте у казці про короля з великою таємницею. Читає: Андрій Соколов.
Published 02/24/24
Казочка про коалу Джо, який щодня висів на гілках дерева, спостерігаючи за річкою. Якось Джо зрозумів, що милуватись краєвидами самому дуже сумно. Як маленький коала зустрів подругу, слухайте в казочці. Читає Катерина Міхаліцина.
Published 02/16/24
Казочка про сміливого стрільця-молодця, який переміг злого змія та потоваришував із Юрзою-Мурзою, яка могла виконати будь-яке бажання. Як вони перемогли царя, слухайте у казочці. Читає Василь Чорношкур.
Published 02/10/24
Казочка про маленьку ведмедицю Даринку, яка хотіла танцювати так само гарно, як журавлі перед відльотом на зимівлю до теплих країв. Чи вийшло в Даринки навчитись танцювати, слухайте в казочці. Читає акторка Віталіна Біблів.
Published 02/02/24
Якось маленька чорна киця Клара залізла на височезний дуб і ніяк не могла з нього спуститися! Їй стало страшно і вона гірко заплакала. А ще киця дуже хотіла їсти. Повз проходив Кіт Альбер, та чи допоміг він спуститись Кларі з дерева? Дізнаєтесь у казочці. Читає Юлія Девда.
Published 01/25/24
В заморськім краю жив собі один чоловік, який мав дві доньки. Обидві були гарні, та дуже відрізнялися між собою. Кіцу була добра й лагідна. А Сюске — жорстока й гордовита.  Якось почув їхній батько, що король-сусід шукає дружину для свого сина. Які пригоди чекали на сестер далі – слухайте у казочці. Читає Лукʼян Галкін.
Published 01/19/24
У лісі дуже тихо. Всі звірі солодко сплять у своїх домівках. Усі, окрім маленького Білченя, яке ніяк не могло заснути. Навіть матуся та татусь не могли заспокоїти малюка. Які чари допомогли Білченяті заснути, слухайте в казочці. Читає Надія Парфан.
Published 01/11/24
Ця казка про трьох діток – Тарасика, Настуню та Ільчика. У їхній привітній оселі завжди було багато радості і сміху. Але одного дня все перемінилося – на їхню країну напав злий північний ворог.  Про те, як сталося справжнє різдвяне диво та до чого тут золотий павучок, слухайте у казочці. Читає Анастасія Димид.
Published 01/05/24
Казка про дружбу старого Млина та Привида, що в ньому оселився. Млин часто поринав у спогади та мріяв, щоб люди знов почали молоти зерно. Аж якось під'їжджають до Млина двоє чоловіків з великими мішками. Що було у тих мішках та яка пригода сталась далі – слухайте у казочці. Читає Владислав Васильченко.
Published 12/31/23
В холодильнику, як завжди, було гамірно. На полицях лежали, сиділи й стояли всілякі харчі й про щось між собою гомоніли. Аж раптом чиясь рука поклала до холодильника Рибину. Новоприбула розповіла Баклажану, Шпротам, Крижинці та іншим мешканцям холодильника про те, звідки вона родом. Читає Наталія Сумська.
Published 12/20/23
Казка про старого, гордовитого дуба, якому було тоскно на самоті. Якось дуб подружився із звірятами та птахами і дозволив їм оселитись у своїй кроні. Як білочка та інші звірята врятували дуба від біди – слухайте в казочці. Читає Оксана Маловічко.
Published 12/07/23
Жив на Січі старий козак Мамай. Вмів та любив воювати, аж його вороги боялися та тремтіли, почувши ім'я козака. Якось підвів Мамая його вірний кінь у бою, і потрапив козак у полон до ворогів. Як побратими визволили Мамая, слухайте у казочці. Читає актор Юрій Дяк.
Published 11/24/23
А ви знали, як з'являються хороші сни? Якось дівчинка Злата прокинулась вночі та побачила гарненького кота, якого звуть Місячний Киць. Він розповів дівчинці, що добрі сни – його лапок справа. Читає Анна Заклецька.
Published 11/16/23
Якось песик повертався з ярмарку з великою червоною кулькою. Життя було чудове. Але песикові хотілося ще дечого. Як маленькому песику вдалось знайти друга завдяки кульці? Читає Ірма Вітовська.
Published 11/10/23
Усі гриби були засмучені, бо у Великому лісі вже давно не було дощу. Як сміливий Опеньок пішов по дощ та врятував всіх грибів у лісі? Слухайте казочку – та дізнаєтесь. Читає Денис Денисенко.
Published 11/03/23
Казка кримських татар про сміливого Аліма, який хотів допомогти своїй родині, та підступного купця, який хотів обманути хлопця. Це історія про те, що добро завжди перемагає зло. Читає письменниця Катерина Калитко.
Published 10/27/23
Чи знаєте, чому білі чайки літають над зграями дельфінів, коли ті піднімаються на поверхню моря з глибини? Слухайте історію кохання в казці «Як зʼявилися дельфіни та чайки» – та дізнаєтесь. Читає Інна Москвіна.
Published 10/23/23
У принцеси Кларінети день народження. І в замку влаштували святкування. Проте відьма, вдягнена у чорний одяг, налякала гостей та ледь не зіпсувала свято. Як хоробра принцеса змогла знайти спільну мову з відьмою та повернути свято? Читає Ірена Карпа.
Published 10/12/23
Казка про жабеня, яке хотіло втекти від бусола, бо злякалося, що той його з'їсть. Але несподівано жабеня та птах розговорились. І як виявилося пізніше, боятися потрібно було зовсім не бусола. Що ж такого хороброго вчинило жабеня? Читає Софія Челяк.
Published 10/11/23