Episodes
Чарівна історія про маленького песика, якого знайшли двоє братів одного зимового ранку. Чотирилапий став славетним псом-сапером, вчив дітей безпеці і рятував життя.  Казочка-подяка усім чотирилапим носикам, які нас оберігають, підтримують, захищають та гріють. Читає співачка Злата Огнєвіч.
Published 01/20/23
Казка містить спогади про загиблого на війні батька, проживання цієї втрати дитиною та підтримку рідної дорослої людини. Читає акторка Наталка Денисенко. Увага, емоційний контент! Рекомендовано слухати з дорослими. Для дітей від восьми років.
Published 01/07/23
Published 01/07/23
Хоробра казка «Диво в темряві» голосом співачки ROXOLANA. Підказки, як розважити дітей, коли вимикають світло. Подяка усім енергетикам, які відновлюють систему електропостачання.
Published 12/29/22
А чи можна купити справжні зірки? Для героїв нашої нової казки немає нічого неможливого. Вони готові на все і навіть трошки більше. Читає волонтер Сергій Притула.
Published 12/25/22
Дідуся Тосі називали паном Булькою, а його дивовижні мильні бульбашки тішили і дорослих, і малих. Одного дня пан Булька створив щось дійсно магічне і захистив ціле місто. Казку «Бульбашки для зайчика Вжуха» читає Тімур Мірошниченко.
Published 12/13/22
Михась страшенно любив динозаврів. Він читав книжки про динозаврів, обожнював мультики про динозаврів, але і уявити не міг, що одного дня на динозавра стане трішки схожа його мама. Казку «Любий мамозавр» читає актриса Антоніна Хижняк.
Published 12/01/22
Тікаючи від небезпеки їжачок Лесик і його друзі опинилися на незнайомому березі. Все було дивним і незвичним. Які пригоди чекають героїв і чи зможуть вони знайти нових друзів в новому краї? Читає співачка, авторка, композиторка ALYOSHA.
Published 11/24/22
Їжачок Лесик жив у затишній нірці разом з іншими звірятами. Чому одного ранку Лесик і його друзі терміново вирушили у незвідану подорож - слухайте у хоробрій казці. Читає Ірма Вітовська.
Published 11/18/22
Дві сестрички Жека і Настя знають, що тато їх завжди захищає. Він такий сильний, що міг би захистити усіх дітей в країні. І одного разу це знадобилося. Слухайте чудову історію про любов, підтримку і дуже сильну віру в нашу перемогу. Читає Павло Вишебаба.
Published 11/10/22
В зелених лісах Щастилісся жив народ, який славився своїми майстерними іграшками. Через злість і заздрість ті іграшки захотіли відібрати дикі племена  з півночі. Чи вдасться мешканцям Щастилісся убезпечити себе від ворогів? Читають Олександр, Лео і Елвін Буша.
Published 11/03/22
Дивовижна історія про дружбу хлопчика, песика і велика. Читає Юлія Саніна, лідерка гурту The HARDKISS. Перший епізод з серії терапевтичних казок, які правдиво, але делікатно пояснюють дітям нові реалії.
Published 10/27/22
Англійська казка про кмітливу дівчину, що королевою стала. Розумом і сміливістю нечисть перемогла. Яка проворна! Ілюстрація: Євгенія Гайдамака. Читає: читає Христина Соловій, співачка.
Published 04/13/22
Казочка про працьовитого півника та ледарів-мишенят Крутя і Вертя. Як піч топити і тісто місити, то нікому, а поради давати завжди знайдуться охочі. Послухаймо, як півник мишенят провчив! Ілюстрація: Євгенія Гайдамака. Читає: Alyona Alyona, хіп-хоп виконавиця.
Published 04/13/22
Кругленький Колобок утік від бабусі і дідуся. Який великий світ навколо! Попереду безліч цікавих знайомств. Нумо, слухати казочку! Ілюстрація: Євгенія Гайдамака. Читає: Олексій Доричевський, актор.
Published 04/11/22
Давним-давно вихвалявся один чоловік, що зможе виміряти всю землю і полічити всі зірки на небі. Як гадаєте, чи йому це вдасться? Ілюстрація: Євгенія Гайдамака. Читає: Сергій Жадан, поет і письменник.
Published 04/11/22
Лисичка та Журавель потоваришували і почали одне одного у гості кликати. Та не буде дружби там, де один хоче іншого надурити. Ілюстрація: Євгенія Гайдамака. Читає: Олексій Доричевський, актор.
Published 03/21/22
Казка про бідного чоловіка, який за свою доброту отримав безцінний дар. Він і не сподівався, що радість і достаток принесуть маленькі зернятка. Ілюстрація: Євгенія Гайдамака.   Читає: Ярослав Лодигін, кінорежисер.
Published 03/21/22
Жили собі дід та баба. І була в них чарівна курочка. Що ж трапилося далі? І де узялася мишка? Нумо слухати улюблену українську народну казочку! Ілюстрація: Євгенія Гайдамака. Читає: Юлія Юріна, співачка.
Published 03/21/22
Казка про кмітливого парубка, який пихатого пана провчив. Хотів пан з людей посміятися, але сам у дурні пошився! Ілюстрація: Євгенія Гайдамака. Читає: Мар'яна Головко, співачка, акторка.
Published 03/21/22
Іссубмосі, або хлопчик-мізинчик прославився своєю сміливістю. Хоч і малий, проте який спритний - одним махом двох чудовиськ поклав! Ілюстрація: Євгенія Гайдамака. Читає: Сергій Жадан, поет і письменник.
Published 03/21/22
Тягнемо ріпку разом, бо разом ми - сила! Українська народна казка з Полтавщини для наших наймолодших слухачів. Ілюстрація: Євгенія Гайдамака.     Читає: Марта Любчик, співачка.
Published 03/16/22
Казка про кмітливого кота, який над звірами запанував. Такого навигадував, що й вовки його полохалися. Оце, коток! Ілюстрація: Євгенія Гайдамака.    Читає: Alyona Alyona, хіп-хоп виконавиця.
Published 03/16/22
Якось сестричка і братик зайшли далеко у ліс і натрапили на хатинку. Разом з чарівною істотою круглячком діти вирушають у пригоду. Нумо з ними! Ілюстрація: Євгенія Гайдамака.   Читає: Марта Любчик, співачка.
Published 03/16/22
Привіт! Я - примхлива коза-дереза! Пів лісу залякала, діда обдурила, з дому утекла. Що ще вигадала весела коза, оповідається в улюбленій казочці! Ілюстрація: Євгенія Гайдамака. Читає: Юлія Юріна, співачка.
Published 03/16/22