Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Jacek Lempart
System Trader
Interesujesz się inwestowaniem na rynkach kapitałowych? Szukasz swojego sposobu na oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy? Zastanawiasz się jak postawić swoje pierwsze kroki na giełdzie? Podcast System Trader jest właśnie dla Ciebie!Ponadto: fakty, mity, ekskluzywne wywiady i ciekawostki ze świata finansów. Zaprasza Jacek Lempart.
Listen now
Ratings & Reviews
4.9 stars from 86 ratings
Za upraszczanie.
Zwłaszcza tego, co świat tak strasznie lubi komplikować. Jacek – więcej, częściej i tak samo na luzie, jak teraz. Good job.
k-kolacz via Apple Podcasts · Poland · 12/10/22
Słucham praktycznie od początku powstania podkastu. I choć sam nie korzystam z oferowanego oprogramowania, to przekazywana wiedza i punkt widzenia uważam za bardzo pomocne i przydatne w osobistym rozwoju.
m_warrior via Apple Podcasts · Poland · 02/07/22
Elegancko
Świetne i profesjonalne porady inwestycyjne.
mikraf85 via Apple Podcasts · Great Britain · 04/07/21
Recent Episodes
Dziś zapraszam do materiału dla osób, które szukają maksymalnej prostoty w prowadzeniu swojego portfela pasywnego, a zarazem chcą mieć pewność, że nie popełniają kardynalnych błędów po drodze. Co powiecie na to, żeby rebalancingu... nie robić? Jeśli ktoś woli uniknąć przykrych zaskoczeń po...
Published 05/26/23
Published 05/26/23
Zwykle kapitał budujemy na przestrzeni lat, dopłacając co pewien czas świeże środki na rachunek. Co jednak w sytuacji, gdy mamy na podorędziu większy kapitał (np. spadek)? Zainwestować go w całości od razu, czy może podzielić na transze i inwestować w transzach? Z jednej strony rynki rosną przez...
Published 05/22/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »