Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Dorota Traczyk
To Tylko Dieta
Podcast o tym, jak poradzić sobie z zaburzeniami odżywiania przy pomocy zmiany nawyków żywieniowych oraz zmianie podejścia do zdrowego stylu życia. Jedyny podcast w Polsce poruszający tematykę zaburzeń odżywiania bez tabu.
Listen now
Ratings & Reviews
4.7 stars from 34 ratings
Polecam
Wspaniały podcast, dużo merytorycznej wiedzy i motywacja do zmian! Ogromnie polecam!
xissabell via Apple Podcasts · Poland · 09/04/22
Bardzo polecam
Ten podcast uświadomił mi z czym się zmagam, ale też zapoczątkował mój proces wychodzenia z zaburzeń odżywiania, za co będę już zawsze wdzięczna! Szczerze polecam zarówno tym, którzy zmagają się z zaburzeniami odżywiania jak i tym zdrowym w celu zrozumienia szerzącego się problemu.
estisawi via Apple Podcasts · Poland · 12/28/21
Polecam!
Niesamowity podcast! Żaden lekarz ani psycholog nigdy nie przekazał mi tyle praktycznej wiedzy, nie wyjaśnił tyle mechanizmów ile zrobiła Dorota w zaledwie kilka godzin podcastu. Wreszcie poczułam, że zasługuję na to, żeby być dla siebie dobra i uwierzyłam, że życie poza chorobą jest piękne....Read full review »
nikolabrzeska via Apple Podcasts · Poland · 06/16/21
Recent Episodes
Jak ma się obszerny temat ciąży do zaburzeń odżywiania? Jak rozsądnie podejść do tego zagadnienia? W dzisiejszym odcinku nakreślam to zagadnienie, dzielę się najczęściej występującymi obawami i ryzykiem, jakie niesie za sobą ciąża u osób cierpiących na zaburzenia odżywiania. Ten odcinek jest...
Published 03/24/23
Published 03/24/23
Druga część odcinka #027, w którym mówię o często występujących pułapkach, które czekają na osoby podejmujące pracę nad wyjściem z zaburzeń odżywiania. Warto posłuchać, jeśli jesteś na drodze wyjścia z anoreksji lub innych restrykcyjnych zaburzeń odżywiania bądź zaburzonych zachowań żywieniowych....
Published 03/04/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »