Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Dorota Traczyk
To Tylko Dieta
Podcast o tym, jak poradzić sobie z zaburzeniami odżywiania przy pomocy zmiany nawyków żywieniowych oraz zmianie podejścia do zdrowego stylu życia. Jedyny podcast w Polsce poruszający tematykę zaburzeń odżywiania bez tabu.
Listen now
Ratings & Reviews
4.7 stars from 35 ratings
Polecam
Wspaniały podcast, dużo merytorycznej wiedzy i motywacja do zmian! Ogromnie polecam!
xissabell via Apple Podcasts · Poland · 09/04/22
Bardzo polecam
Ten podcast uświadomił mi z czym się zmagam, ale też zapoczątkował mój proces wychodzenia z zaburzeń odżywiania, za co będę już zawsze wdzięczna! Szczerze polecam zarówno tym, którzy zmagają się z zaburzeniami odżywiania jak i tym zdrowym w celu zrozumienia szerzącego się problemu.
estisawi via Apple Podcasts · Poland · 12/28/21
Polecam!
Niesamowity podcast! Żaden lekarz ani psycholog nigdy nie przekazał mi tyle praktycznej wiedzy, nie wyjaśnił tyle mechanizmów ile zrobiła Dorota w zaledwie kilka godzin podcastu. Wreszcie poczułam, że zasługuję na to, żeby być dla siebie dobra i uwierzyłam, że życie poza chorobą jest piękne....Read full review »
nikolabrzeska via Apple Podcasts · Poland · 06/16/21
Recent Episodes
Link do kursu, o którym wspominam: https://totylkodieta.pl/start/1-2/7krokow/ Przesłuchaj także te dwa odcinki o napadach objadania: 1. Kwestia głównie żywieniowa: https://open.spotify.com/episode/7o4l7DRtdlcCCMCy9wPonb?si=Iy1GWM1lRxWcEP208sjIOQ 2. Psychodietetyczne omówienie:...
Published 06/07/24
Zobacz kurs 7 kroków do eliminacji napadów, kliknij tu: https://totylkodieta.pl/start/1-2/7krokow/ Umiejętność zrobienia pauzy jest nieodzownym elementem wychodzenia z zaburzeń odżywiania. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zareagować na ten sam - wcześniej triggerujący bodziec - inaczej. Warto...
Published 04/23/24
Published 04/23/24
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »