Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
.týždeň
.týždeň podcast
Týždenník .týždeň je mienkotvorný spoločenský časopis, v súčasnosti jediný bez bulvárneho obsahu. Počas svojej existencie opakovane prispel k zmene verejnej mienky v kľúčových kauzách typu Hedviga Malinová, keď sa otvorene postavil na ich stranu a poukázal na vážne prešľapy vo vyšetrovaní. Dosah a vplyv značky .týždeň je teda v mnohých ohľadoch celospoločenský a unikátne silný.
Listen now
Ratings & Reviews
4.3 stars from 140 ratings
Obsah👍 forma 👎
Moj obľúbený podcast, teším sa celý týždeň na sobotu ráno, keď si ho vypočujem. Vyslovene ma však rozčuľuje jeho forma a dlhodobo žiadny progres, v niektorých častiach až také zlé, že to znemožňuje počúvanie. Veľká škoda
wharever nick U can imagine via Apple Podcasts · Slovakia · 11/06/21
Zvuk
Hrozná kvalita zvuku, preboha veď s tým spravte niečo, rok 2021 a zvuk ako zo 70 rokov
trin58765432 via Apple Podcasts · Slovakia · 08/23/21
IRŠ
Technicky hrozné a bez zjavného progresu.Opakujúce sa zabudnuté aktivovanie mikrofónu,rozhádzané úrovne,dátové toky-rýchlosť pripojenia.Veľký amaterizmus. Obsahovo vynikajúce,nezaslužiace si to,čo som pisal vyššie.
zadunajsky via Apple Podcasts · Slovakia · 05/22/21
Recent Episodes
Mirek bojoval so zbraňou v ruke na strane Kurdov v Iraku proti ISIS, Markéta založila organizáciu na pomoc ľuďom postihnutých vojnovými konfliktmi. Obaja boli za svoje aktivity uväznení takmer na štyri roky v tureckom väzení. Obaja dnes pomáhajú v krízových oblastiach po celom svete, posledné...
Published 01/24/22
Published 01/24/22
Postup prezidentky Zuzany Čaputovej v súvislosti s pripravovanou obrannou zmluvou s USA je podľa Petra Zajaca dobrý. Podarilo sa jej totiž vyčistiť stôl a politici musia dokázať (a hlavne ukázať svoje postoje k tomu, čo sa v súčastnosti deje nielen na hraniciach Ruska s Ukrajinou.
Published 01/23/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »