Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Forcapture
U Kulatého stolu
U Kulatého stolu je podcast, ve kterém se vždy sejdou Martin Klesnil, Patrik Fiala a zajímavý host. Rozhovory jsou dlouhé, snaží se jít do hloubky a obsáhnout témata, o kterých host jinde nemluvil.
Listen now
Ratings & Reviews
5.0 stars from 5 ratings
Best
Best podcast
SpencerSF123 via Apple Podcasts · United States of America · 08/06/19
Recent Episodes
Eva Salvatore Burešová je zpěvačka, dabérka a herečka známá například díky seriálu Slunečná a pořadu Tvoje tvář má známý hlas. V podcastu jsme se bavili o tom, jak probíhá natáčení seriálů, co si myslí o povinných kvótách pro Oscary, jaké bylo focení pro Playboy či proč jí láká Stardance a zdali...
Published 11/18/20
Jiří Burian je hudebník, tvůrce projektu Kapitán Demo, producent, DJ a moderátor. V podcastu jsme se bavili o tom, jak vznikal Kapitán Demo, o zkušenostech z různými látkami při koncertech či jeho názoru na Yzomandiase, Milion plus a obecně n současnou českou hip hop scénu.
Published 11/11/20
Martin Kabrhel je matematik, majitel esportového týmu Entropiq, dvojnásobný světový šampion, mistr Evropy a podle tabulek výher nejlepší český hráč pokeru. S Martinem jsme v podcastu probrali jeho pokerovou kariéru, podle čeho vybírá hráče do svého esportového týmu a jaké lidi hledá ke spolupráci.
Published 11/04/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »