Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Vogue Polska
Vogue Polska
Vogue Polska to najnowsze informacje o modzie i urodzie, trendy, prezentacje makijażu, nowości kulturalne, felietony znanych dziennikarzy i opinie krytyków.
Listen now
Ratings & Reviews
Xo
Super koncepcja, szkoda tylko, że gość nie ma większej szansy głosu. Marzyłoby się posłuchać gościa w większym procencie. Ale to dopiero początki, pewnie to się z czasem poprawi.
lukskywok via Apple Podcasts · United States of America · 08/07/20
Recent Episodes
W trzecim odcinku programu, który powstał we współpracy „Vogue Polska” z Bizuu z okazji jubileuszu dziesięciolecia jednej z najpopularniejszych polskich firm odzieżowych, Katarzyna Zielińska i Zuzanna Wachowiak opowiadają Hannie Rydlewskiej o wyjątkowej relacji aktorki z marką. W trzeciej...
Published 06/08/21
Vogue.pl łączy siły ze Storytel by jako partnerzy wesprzeć Fundację Małgosi Braunek “Bądź” i jej projekt "Jestem-Będę". Poznajemy w nim historie 11 bohaterów którzy po doświadczeniach związanych z kryzysem zdrowotnym odnaleźli drogę zdrowia na każdym poziomie.
Published 06/05/21
W drugim odcinku programu, który powstał we współpracy „Vogue Polska” z Bizuu z okazji jubileuszu dziesięciolecia jednej z najpopularniejszych polskich marek odzieżowych, jej założycielki opowiadają Hannie Rydlewskiej o pierwszym butiku w Poznaniu, pojawieniu się kolejnych linii Bizuu: ślubnej,...
Published 05/25/21
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »