Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Český rozhlas
Buchty
Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Těšte se na hodinu se dvěma moderátorkami, které nemoderují, a jedním chaoticky vybraným hostem, kterým může být i žena. Čekejte duchaplné řeči o všem a o ničem, co život naděluje a bere, od vlašáku přes uklízení až po rakovinu.
Listen now
Ratings & Reviews
4.9 stars from 148 ratings
Super
Sranda je poslouchat 😄
bara😛 via Apple Podcasts · Czech Republic · 06/22/20
Děkuji a doporučuji !
🖐
polačinka via Apple Podcasts · Czech Republic · 03/19/20
👎
Omlouvám se, nikdy nepíšu komentáře pod podcasty, ale tady mi to nedalo. Chronologické řazení otázek žádné. Absolutně nepripravené otázky. Neustálé prekrikovaní. Tenhle rozhovor se opravdu neposlouchel pekne.
JohanaB. via Apple Podcasts · Czech Republic · 03/09/20
Recent Episodes
Zuzana a Ivana tentokrát výjimečně v brněnském studiu přivítaly právnické duo Jirku Helána a Pavla Kroupu. Ti jsou zajímaví nejen tím, že jsou advokáti, ale že jsou současně i opravdovými bratranci.
Published 07/08/20
Zuzana a Ivana tentokrát nebyly ve studiu, které pro ně znamená svět. Zúčastnily se totiž brněnského pouličního festivalu Ghettofest, na kterém vystupoval rapper Maniak. A tak s ním daly řeč.
Published 07/01/20
Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které pro ně znamená svět, po delší době konečně uvítaly zase hosta. Byl jím Jakub Mařík, expert na influencery. Rozebírali to, jak tvrdý chleba takový vlivník a expert na vlivníky má.
Published 06/24/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »