Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Český rozhlas
Buchty
Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Těšte se na hodinu se dvěma moderátorkami, které nemoderují, a jedním chaoticky vybraným hostem, kterým může být i žena. Čekejte duchaplné řeči o všem a o ničem, co život naděluje a bere, od vlašáku přes uklízení až po rakovinu.
Listen now
Ratings & Reviews
4.9 stars from 148 ratings
Super
Sranda je poslouchat 😄
bara😛 via Apple Podcasts · Czech Republic · 06/22/20
Děkuji a doporučuji !
🖐
polačinka via Apple Podcasts · Czech Republic · 03/19/20
👎
Omlouvám se, nikdy nepíšu komentáře pod podcasty, ale tady mi to nedalo. Chronologické řazení otázek žádné. Absolutně nepripravené otázky. Neustálé prekrikovaní. Tenhle rozhovor se opravdu neposlouchel pekne.
JohanaB. via Apple Podcasts · Czech Republic · 03/09/20
Recent Episodes
Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které pro ně znamená svět, uvítaly Martina, který pracuje v korporátu a zvažuje, zda to má spíš plusy nebo minusy.
Published 09/23/20
Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které pro ně znamená svět, uvítaly jen samy sebe a rozhodly se, že si promluví o flóře, hlavně tedy květinkách.
Published 09/16/20
Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které pro ně znamená svět, uvítaly jen samy sebe a rozhodly se, že si navzájem budou sdělovat historky o tom, co zažily v městské hromadné dopravě.
Published 09/09/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »