Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Bilal v İlker
Filozofun Yolu
Felsefe Dersleri
Felsefe öğrenmek isteyen fakat nereden ve nasıl başlayacağını bilmeyenlere rehber olmak amacıyla bu yayını hazırladık. Üniversite lisans programına paralel bir şekilde ilerleyecek bu programlarımızı seveceğinizi düşünüyoruz. Yayınlarımızı sıra numarasına göre dinlemenizi tavsiye ediyor ve bilhassa ilk programlardaki acemilikleri hoş görmenizi umuyoruz.
Listen now
Ratings & Reviews
4.5 stars from 64 ratings
Şu an için alanının en iyisi
Müthiş bir iş yapıyorlar. Bu platformda alanının en iyisi olduğunu rahatlıkla belirtebilirim. Keşke bölümler daha sık yayınlanabilse.
ianizari via Apple Podcasts · Turkey · 09/09/19
Güzel
<3
kmlknsr via Apple Podcasts · Turkey · 02/10/19
Ömer Aygün ile yaptığınız yayının çok faydalı ve zihin açıcı olduğunu düşünüyorum. Dinlemekten çok keyif aldım. Yeni bölümlerde Ömer Aygün gibi alanına hakim ve anlatımı kuvvetli konuklarınız olsa da, dinlesek. Emeğiniz için teşekkür ederim.
burak ahmet p. via Apple Podcasts · Turkey · 12/10/18
Recent Episodes
Bu programımızda epistemoloji akımlarından kuşkuculuk hakkında konuşuyoruz. Kuşkuculukla ilgili argümanların bir çoğu için helenistik dönem Septikler Okulu programlarımızı da dinleyebilirsiniz. Program notlarına ulaşmak için tıklayınız.
Published 05/24/20
Felsefe tarihine biraz ara verip önemli bir sistematik felsefe disiplini olan epistemoloji hakkında bir seriye başlıyoruz. Bu programda bilgi felsefesinin temel kavramlarını ele alarak seriye bir giriş yapıyoruz.
Published 05/13/20
Bu bölümde modern bilimi doğuran Rönesans dönemi doğa felsefesi ve takip eden bilimsel yöntemlerdeki gelişmeleri konuştuk.
Published 04/13/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »