Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Český rozhlas
Jak to bylo doopravdy
Odhalujeme mýty, polopravdy, dezinformace či lži z naší historie.
Listen now
Ratings & Reviews
4.5 stars from 27 ratings
Skvele
Uzasny podcast, plny informacii, ktory otvara dvierka do minulosti zabavnou formou(vlozene drama scenky). Odporucam vsetkym obdivovatelom socializmu a zaroven vsetkym co si chcu rozsirit obzor o nasej(vasej, kedze sa to tyka hlavne CR) minulosti. Skvele.
cervom via Apple Podcasts · Canada · 03/14/19
Nemám slov
Úžasne spracované témy podávané zábavno-vzdelávacím spôsobom s krásnymi ukážkami. Myšlienka otázky ktorá sa na začiatku položí a na konci žiada stručnú odpoved ako zhrnutie toho čo sme počuli funguje výborne. Každý pondelok čakám ako na ihlách kedy už zistím Jak to bylo doopravdy.
BPMBecca via Apple Podcasts · Slovakia · 08/14/18
Recent Episodes
Jan Žižka, který žil ve 14. století je osobností, která málokoho nechává chladným. Na straně jedné obdivovatelé, na straně druhé kritici. Zajímavé ale je, že jde až o Žižkův „život po životě“, co o něm historici, literáti, napsali, jak ho hodnotili, až po smrti.
Published 09/21/20
Veliká válka. Tak byla označována ta první, světová. Přinesla utrpení a vojenské praktiky, které byly do té doby nevídané. Svou krutostí, důsledky a vším dalším, co války provázejí. Ale jak je známo, i o velkých událostech leckdy rozhodují maličkosti. I tak můžeme pohlížet na okolnosti vzniku,...
Published 09/14/20
Únorem 1948 Československo nastoupilo cestu údajného „ráje na zemi“. Alespoň tak by se mohlo zdát z vystupování tehdejších komunistických představitelů po převratu.
Published 09/07/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »