Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Dariusz Rosiak
Raport o stanie świata Dariusza Rosiaka
Autorski wybór najważniejszych wydarzeń politycznych, społecznych i kulturalnych z ostatnich 7 dni na świecie. Z udziałem dziennikarzy, ekspertów, uczestników życia politycznego, no i Dariuszem Rosiakiem oczywiście.
Listen now
Ratings & Reviews
4.9 stars from 71 ratings
Rittenhouse
To cudowne jak udało się panu w tym odcinku ukazać Rittenhouse’a w tak demoniczny sposób nie siląc się nawet krztynę żeby przedstawić jakie szkody, zniszczenia i ofiary w ludziach przyniosła fala „pokojowych protestów”.
Wiesla via Apple Podcasts · United States of America · 12/01/21
A to wszystko przy ciekawym prowadzącym i fantastycznej oprawie. Ostatnia gwiazdka powinna się należeć za
paaszczak via Apple Podcasts · Great Britain · 05/19/21
Świetny.
Mój ulubiony podcast. Punkt widzenia z obu stron, bez zacietrzewienia. Śmieszny świat z boku i zawsze merytoryczny i bez propagandy politycznej Rożek. Tak trzymać. Pozdrawiam.
aztek_zory via Apple Podcasts · Great Britain · 03/03/21
Recent Episodes
Tłumacz wierny czy niewierny? Jak daleko może posunąć się tłumacz w unowocześnianiu przekładu? Czy tłumaczenie wielkich dzieł literackich to kalambury, matematyka czy magia? Zapraszamy na specjalne, noworoczne wydanie Raportu o książkach zrealizowanego na żywo przy udziale publiczności, a także...
Published 01/18/22
Władze Australii anulują wizę Novaka Djokovicia i wszystko wskazuje na to, że Serb nie będzie bronił tytułu mistrza w turnieju Australian Open. Czy to zwycięstwo sprawiedliwości i równego traktowania wszystkich niezależnie od wpływów i pozycji społecznej czy arbitralna decyzja władzy, od której...
Published 01/15/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »