Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Dariusz Rosiak
Raport o stanie świata Dariusza Rosiaka
Autorski wybór najważniejszych wydarzeń politycznych, społecznych i kulturalnych z ostatnich 7 dni na świecie. Z udziałem dziennikarzy, ekspertów, uczestników życia politycznego, no i Dariuszem Rosiakiem oczywiście.
Listen now
Ratings & Reviews
4.7 stars from 1,281 ratings
Podcast jest świetny, słucham od dawna, ale twierdzenie, ze jest wolny od reklam jest jakims absurdem. Przecież sobotni odcinek jest przerywany w połowie, aby „dziękować darczyńcom” (😅) i nie trwa to 30 sekund.
anusiaK92 via Apple Podcasts · Poland · 11/27/22
Uwielbiam!
Mój ulubiony podcast. Uczę się polskiego słuchając Pana Dariusza. Polecam każdemu.
persephona1812 via Apple Podcasts · Poland · 11/22/22
Chciałbym podziękować i pogratulować Panu, Panie Darku, za stworzenie tak wspaniałego podcastu. Wszystko jest świetne i przekaz tak merytoryczny, czysty i tak naturalny, ze smutkiem przyjmuje informacje o kończącym się odcinku. Jak wspomniałem, podcast w każdym wymiarze jest świetny, poza częścią...Read full review »
grzesiug via Apple Podcasts · Poland · 11/06/22
Recent Episodes
Setki tysięcy ludzi na ulicach francuskich miast protestowało przeciwko reformie emerytalnej prezydenta Macrona. Macron nie chce ustąpić, choć 70 procent Francuzów jest przeciwna reformie. Strajki, przemoc na ulicach, upadek wiary w klasę polityczną i jeszcze przełożona ze względów bezpieczeństwa...
Published 03/25/23
Prezydent Chin odbiera hołdy uznania w Moskwie, premier Japonii składa wieniec ku czci pomordowanych w Buczy. Dwie równoległe wizyty azjatyckich przywódców pokazują jak podzielony jest świat wobec agresji Rosji. Co realnie oferuje Putinowi Xi Jinping, co jego wizyta mówi o relacjach między...
Published 03/22/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »