Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Суспільне Подкасти
Як ми вижили
Подкаст про історію радянських масових депортацій із Західної України у 1944-1953 роках. Що пам’ятають ті, кого позбавили рідних домівок та у товарних вагонах вивезли до Сибіру, Далекого Сходу та Середньої Азії? Ми розшукали людей, які погодилися поділитися своїми історіями. На вас чекають 10 епізодів про життя депортованих. Це спогади про те, як вони долали холод і голод, здобували освіту, зберігали свої традиції та врешті поверталися додому. Дехто з них вперше наважився розповісти про свій досвід... Подкаст створено громадською організацією "Після тиші" на замовлення Суспільного.
Listen now
Recent Episodes
У заключному епізоді Віра Цвик, Марія Калиняк, Софія Самчук, Михайло Куцяба, Наталія Волошанська, Роман Скицький, Марта Введенська та Надія Логоза розповідають про труднощі, які їм довелося подолати, реабілітацію та пам’ять про пережите.
Published 02/11/22
Коли розпочалися перші звільнення з місць заслання? Як депортовані намагалися повернутися на рідну землю? Про втечі, петиції, довічне заслання та поступове послаблення режиму говорять Надія Логоза, Марта Введенська, Віра Цвик, Мирослава Криницька, Наталія Волошанська та Михайло Куцяба. Подкаст...
Published 02/04/22
Published 02/04/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »