Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Łukasz Hodorowicz
Marketing z głową
W podcaście zaglądam do głów klientów i odpowiadam na pytanie “Jak klienci kupują”. Dlaczego to robię? Ponieważ chcę pokazać Ci, jak tworzyć skuteczny marketing i jak sprzedawać więcej produktów i usług. Słyszałeś, że marketing i psychologię dzieli cienka granica. To nie prawda. Nie ma żadnej granicy. Dlatego podcaście dzielę się wiedzą z zakres psychologi, marketingu oraz moim doświadczeniem w pracy z firmami takimi jak Twoja.
Listen now
Ratings & Reviews
5.0 stars from 11 ratings
Polecam!
Bardzo przyjemnie i na temat. Dzięki za wysiłek i czas włożony w tworzenie tego podcastu.
wwwrites via Apple Podcasts · Poland · 02/01/22
Polecam
Bardzo dobry merytoryczny podkast 👌 Łukasz w bardzo zrozumiały sposób objaśnia poruszane w podkaście zagadnienia. Słucha się go bardzo przyjemnie
Krzysztof Jasiński via Apple Podcasts · Poland · 12/15/21
Recent Episodes
Published 08/08/22
Mówi się, że marketing od psychologii oddziela cienka granica. To bzdura. Nie ma żadnej granicy. Dlatego by lepiej sprzedawać, musisz poznać pięć uniwersalnych mechanizmów psychologicznych. Dzięki nim Twoi klienci chętniej kupią Twój produkt i zapłacą za niego więcej.
Published 08/08/22
O 200% więcej telefonów od potencjalnych klientów, więcej zamówień i większa sprzedaż. Od takiej, malowanej jasnymi barwami przyszłości dzielą Cię cztery słowa. W nowym odcinku podcastu poznasz je, dowiesz się, jakie guziki w głowie klienta uruchamiają i jak wykorzystać to w swoim marketingu.
Published 07/25/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »