ساختار اقتصادی
ساختار اقتصادی ایران چگونه است یک برنامه در مورد ساختار اقتصادی ایران، محل و درصد درامدها و نحوه توزیع ( به نوعی تشریح بودجه واقعی) می تواند مفید باشد
پير via Apple Podcasts · United States of America · 09/18/20
More reviews of Sekke Podcast | پادکست سکه
صحبتهاي دكتر رادفرد را گوش دادم و از تحليلهاي ايشان اموختم. بعد از بيش از سي سال كار اقتصادي و مالي در بانك جهاني توصيه ابشان مبني بر بازار ازاد در چهار چوب قانون و مقررات قوي و در كنار نظارت و اجرا قوانين كاملا صحيح است . اين رونديست كه امروزه اقاي ريس جمهور إمريكا دارد پياده ميكند و گرنه نظام...Read full review »
Yasmin Rita via Apple Podcasts · United States of America · 03/23/21
سلام سینا جان ، به تازگی یکی از اپیزود های شما رو گوش دادم (دلیل تعلل دولت در اصلاح نظام یارانه ها به همراهی اقای توکلی) ، نمیدونم زمان انتشارش چه زمانی بوده اما همزمانی برای من محسوب میشه ( آماده کردن پیشنهادی در همین حوزه البته با رویکردی متفاوت ولی وجوه مشترک ) میخواستم اولا خسته نباشید بگم ،...Read full review »
EhsanJahangiri.ir via Apple Podcasts · United States of America · 03/27/20
همین یه جمله که توی عنوان نوشتم همه چی رو بیان می‌کنه. پادکستی که توش از یه ایران‌فروش با نام «مقام معظم رهبری» یاد بشه بدون اینکه هیچ اشاره‌ای به این که خود اون ادم و نظامش عامل ورشکستگی اقتصادی کشوره، دیگه خودتون حساب کنید. الکیم توش هی یه گریزی می‌زنن به دهه ۴۰ و ۵۰ که اره مشکلات ما از اون...Read full review »
Poorya Rashidi via Apple Podcasts · Canada · 04/11/21
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »