Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Expertia
Biznes 2.0 - Maciej Wieczorek
Biznes bywa skomplikowany, dlatego chcę Ci go uprościć.Konkretne strategie do wdrożenia do Twojego biznesu, wyjaśnione w prosty sposób.Nowe odcinki w co drugi czwartek o godzinie 20:00.📚 Kupuj biznesowe KSIĄŻKI w naszym wydawnictwie: https://expertia.com.pl➡ Odbierz nasz bezpłatny kurs biznesowy: https://expertia.com.pl/kurs👨‍🏫 Dołącz do projektu https://NowoczesnaFirma.org i rozwiń swój biznes z naszymi Expertami.
Listen now
Ratings & Reviews
5.0 stars from 29 ratings
Bardzo dobrze - trzy minus:)
Ocena tytularna jest z pozdrowieniami dla Macka, bo wiemy jaki ma stosunek do ocen- szczegolnie szkolnych:) Bardzo fajny program! Za darmo mozna nauczyc sie wielu przydatnych rzeczy. A to, ze przy okazji Maciej prmouje swoje biznesy to nic zlego- wrecz dziwne jakby tego nie możesz robil (pisze w...Read full review »
PrzemoJuz via Apple Podcasts · Poland · 01/25/24
Bardzo cenna informacja
Dzięki Macieju stawiam się lepiej
Kokokolokokokgu via Apple Podcasts · Poland · 09/10/23
Nie warte słuchania…
Podcast wydałoby się, że jest formą coachingu. Może robić chwilami takie wrażenie, …na ludziach, którzy chcą prowadzić biznes lub są gdzieś na początku tej drogi. Jednak z coachingiem nie ma w zasadzie nic wspólnego. Nie warto słuchać, ponieważ celem autora w tym podkaście jest promocja swojego...Read full review »
Gosoo123 via Apple Podcasts · Poland · 07/28/23
Recent Episodes
📚 Kupuj biznesowe KSIĄŻKI w naszym wydawnictwie: https://expertia.com.pl 🔥 ✔️ Odbierz PDF o CPK: https://bit.ly/3V0sFs4 🇬🇧🇪🇸🇩🇪 Poznaj Szkolenia Językowe w moim Instytucie Lingwistyki: https://instytutlingwistyki.pl 💰 Sprawdź jak płacić NIŻSZE PODATKI nawet kilkukrotne: https://sekretyspolek.pl 🖥...
Published 02/29/24
Published 02/29/24
📚 Zdobądź moją książkę o Nawykach: https://expertia.com.pl/nawyki-2-0/ 🔥 ✔️ Odbierz PDF z najważniejszymi elementami wprowadzania Nawyków: https://bit.ly/3SZA1KQ 🇬🇧🇪🇸🇩🇪 Poznaj Szkolenia Językowe w moim Instytucie Lingwistyki: https://instytutlingwistyki.pl 💰 Sprawdź jak płacić NIŻSZE PODATKI...
Published 02/15/24
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »