ANIČKA GROSMANOVÁ - "REPORTÉRKA Z POLE" aneb další bohyně českého gastra
Listen now
Description
Známost další bohyně českého gastra, která se vyzná v surovinách, jde poslední dobou nahoru. Není divu, řeší do hloubky to, co zásadně ovlivňuje kvalitu českého gastra. Studovala Českou zemědělskou univerzitu, Fakultu přírodních a potravinových zdrojů, obor Kvalita produkce. Anička je mediátor dvou světů, pole a talíře. Podporuje mladé startupisty. Zkoušela podnikat s vývary. Nyní kombinuje práci pro několik firem s foto příběhy. Povídali jsme si o surovinách, o masu i o tom, jak se vyvíjí téma "beyond meat" kategorie v Čechách. Jaké jsou bariéry a na čem se daří oborově spolupracovat. Jaké jsou v Čechách hlavní asociace a zástupci. Anička patří k dalším ženám v gastru, které jsou vidět, které budují témata, která jsou pro gastro každým dnem zásadnější.
More Episodes
Je možné navštívit Brno a vynechat některý z podniků, které mají pod palcem Lidi z baru? Při tak ikonických místech jako třeba Bar, který neexistuje, 4pokoje, nebo Super Panda Circus se vám to podaří jen stěží. Stojí za nimi Jan Vlachynský a buduje jeden úspěšný podnik za druhým, čímž jeho jméno...
Published 05/23/23
Ambiciózní šéfkuchař, kterého znáte z Pohlreichova souboje restaurací, si prošel několika renomovanými restauracemi, aby nasbíral cenné zkušenosti. Teď se o ně podělí i s vámi. Partnerem epizody je ⁠⁠Dotykačka⁠⁠ –⁠ Spolehlivý pokladní systém s platebními službami.
Published 05/09/23
Published 05/09/23