Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Podbee Media
Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok
Hiçbir Şeyden Emin Olmamak Lazım.“Deniz Göktaş'a Ayıracak Vaktim Yok”, bütün vaktini Deniz Göktaş'a ayırmak zorunda olan birinin, hayat hakkındaki ipe sapa gelmez düşüncelerini anlattığı bir podcast serisi.
Listen now
Ratings & Reviews
4.4 stars from 223 ratings
Öneri nacizane
Çok entelektüelsiniz ve bence klasik Türk kafası dediğimiz zihniyetler asıl sizlerin aktarmak istediğiniz nükteli ifadeleri anlamdıramıyorlar .sizin de dediğiniz gibi maymun misali kıyı köşe ifadelerle yetinebiliyorlar . Öneriye gelirsek bence iyi bir psikososyal senarist olurmuşsunuz 🤓
zehra zngn via Apple Podcasts · Turkey · 02/03/21
Bahsedilen şeyler
Bahsedilen dizi film stand upçı isimlerini yazabilir misiniz
imansız kant via Apple Podcasts · Turkey · 12/17/20
Özür dilerim
Senin o padişah ile olan bir kıssayı anneme dinlettim ve onu tüm gün wp gruplarına attı ve yaklaşık 5 dakika sen ve o kıssayı çekiştirdiler ( sesinin çok değişik olduğunu söylemişler)
levitodoroki via Apple Podcasts · Turkey · 12/11/20
Recent Episodes
Deniz bu bölümde dalgıçlar ve tarihe geçmek hakkında ileri geri konuşuyor. Bu podcast, TAKK hakkında reklam içerir. TAKK, size sade ve sürdürülebilir bir kişisel bakım dünyası vaad ediyor. İçerikler vegan. Hayvan deneyi yok. Takk.com.tr'ye girin, sadece ihtiyacınız olan kaliteli ürünler...
Published 11/05/21
Mayıs - Haziran 2020 tarihleri arası Uykusuz Dergisi için hazırlanmış mini podcast serisinden... Deniz Göktaş güzel sözler ve zararları hakkında 10 dakika boyunca çok seri bir şekilde konuşuyor. 
Published 05/29/21
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »