Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Derinden Sohbetler
Merhaba ben Derin. Bu podcastte sizlere başımdan geçenleri anlatıyorum. Başımdan geçenlerden de hep beraber bazı çıkarımlar yapıyoruz ve durumları analiz ediyoruz. Bir nevi kişisel gelişim gibi düşünülebilir. Bazen arkadaşlarımı da alıyorum yanıma ve tecrübelerine beraber yorum yapıyoruz. Dikkat; samimi içerik.
Listen now
Ratings & Reviews
4.8 stars from 46 ratings
iyi
saRdı
5ipal via Apple Podcasts · Turkey · 06/25/19
ilk bölüm
İlk bölümden beri dinliyorum bence gayet güzel
utc06 via Apple Podcasts · Turkey · 05/04/19
Teknoloji Dışında Vakit Kaybı
Oldukça konuşkan ve sıkıcı olmayan biri. Problem o ki “kişisel gelişim?” “Kendi tecrübelerim”? adında bahsettiklerinin hepsi zırva. Teknoloji konusunda keyifli bir monolog mutlaka oluyor. Genelde son 20 dkyı dinliyorum.
Eccocan via Apple Podcasts · Turkey · 06/16/18
Recent Episodes
Bu bölümde sebnemle birlikte daha önceden basına gelmis garip bir olayın istişaresini yaptık. Sevmeniz dileğiyle. Ve 1 saat 20 dakikada 1 tane hikaye anlattık. Zoru başardık.
Published 01/27/20
Bu bölümde çok talep edilen ve sabırsızlıkla beklenen Utku Ünal 'ın ikinci bölümüyle sizlerle olduk. Kayıt esnasında hepimizi şok eden bir takım olaylar oldu, size en iyi şekilde yansıtmaya çalıştık. 4 kişiydi, Cem Maraşlıoğlu, Can Haytoğlu, Utku Ünal ve ben. Şimdiye kadarki en komik bölümlerden...
Published 01/10/20
Meraba. Bu bölümde obsesiflik yapan arkadaşım Utku'nun hikayesini dinledik. Birden fazla kez nasıl aynı durumda olunup neler yapılabileceğini konuştuk. Çok güldük.
Published 01/08/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »