Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Krzysztof Wojewodzic & Jędrzej Paulus
Escola Mobile. Biznes masz w kieszeni.
Wierzymy, że dzielenie się wiedzą to recepta na wzrost w biznesie. Dlatego do podcastu zapraszamy najlepszych gości łączących biznes, technologię i naukę. Zdobywamy ich wiedzę, nagrywamy rozmowę i dzielimy się nią w postaci podcastu. Dzięki wiedzy naszych gości możesz zainspirować się do rozwoju i pozytywnych zmian. Chcemy inspirować, pomagać w zrozumieniu biznesu IT i dzielić się wiedzą.
Listen now
Ratings & Reviews
5.0 stars from 25 ratings
Wojewodzic dobry podcast robi
Jak szukam inspiracji, to włączam Escola Mobile. Ciekawi goście dzielą się wiedzą. Wojewodzic wie o co pytać i jest ciekawy co myślą goście. Czekam i przesłuchuję każdy odcinek. I zawsze fajny głos na początku.
Developer-Wannabe via Apple Podcasts · Poland · 08/24/23
Polecam
Świetni goście, interesujące rozmowy.
Michal Lasocki via Apple Podcasts · Poland · 08/15/22
Super!
Na razie przesłuchałem jeden odcinek o sukcesji i sprzedaży Divante i żałuję, że nie miałem okazji posłuchać takiego podcastu kilka lat temu, gdy odchodziłem z firmy usługowej w IT(jako jeden ze wspólników). Olbrzymia ilość wiedzy skondensowana godzinnej rozmowie!
brzezmac via Apple Podcasts · Poland · 06/29/22
Recent Episodes
W tym odcinku zajrzymy do umysłu foundera.  Do rozmowy zawsze zapraszamy najlepszych. Zdobywamy ich wiedzę, nagrywamy i dzielimy się z Tobą w postaci podcastu, filmu na YouTube i bloga na naszej stronie escola.pl Nasz gość jest człowiekiem łączącym biznes z edukacją. Przy tym gra na wielu...
Published 11/29/23
W tym odcinku podcastu przeanalizujemy, kto obecnie rozdaje karty w branży IT i czy możemy spodziewać się jej odmrożenia w najbliższej przyszłości. Jakie są główne przyczyny zwolnień w IT? Co sprawia, że eksperci w tej branży decydują się na zmianę pracy? Jednym z gorących tematów naszej rozmowy...
Published 11/15/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »