Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Krzysztof Wojewodzic & Jędrzej Paulus
Escola Mobile
Biznes masz w kieszeni. Biznes, wiedza, technologia. Wierzymy, że połączenie wiedzy naukowej i praktyki przedsiębiorców zabezpiecza biznes web i mobile. Chcemy inspirować, pomagać w zrozumieniu biznesu IT i dzielić się wiedzą. Krzysztof Wojewodzic to CEO firmy Escola. Zaprasza najciekawszych gości branży IT, rozmowy nagrywa i dzieli się nimi w postaci podcastu, aby każdy mógł się zainspirować do rozwoju firmy i nauki.
Listen now
Ratings & Reviews
5.0 stars from 19 ratings
Super!
Na razie przesłuchałem jeden odcinek o sukcesji i sprzedaży Divante i żałuję, że nie miałem okazji posłuchać takiego podcastu kilka lat temu, gdy odchodziłem z firmy usługowej w IT(jako jeden ze wspólników). Olbrzymia ilość wiedzy skondensowana godzinnej rozmowie!
brzezmac via Apple Podcasts · Poland · 06/29/22
Merytoryczny i inspirujący
Dobrze się słucha ze względu na ciekawych gości i prowadzącego, który dogłębnie dopytuje to temat, wyciągając dużo merytorycznej wartości. Polecam 👍
Lukaś via Apple Podcasts · Poland · 03/09/22
Ciekawy i wartościowy
Bardzo ciekawy i wartościowy. Proszę tylko o zwracanie uwagi na prawidłowe wymawianie nazw marek technologiczny np Huawei to hła łei, a nie hiu ja łej ;)
Bartok91 via Apple Podcasts · Poland · 07/07/21
Recent Episodes
50% wzrostu rok do roku przez dekadę 400 milionów złotych na akwizycję Mailer Lite Tak szybki rozwój jest możliwy dzięki skalowalnemu modelowi wzrostu, dzięki efektywnej komunikacji i jeszcze jednemu czynnikowi, o którym nie słyszeliśmy przez ponad 120 odcinków podcastu. Właśnie dlatego do...
Published 08/10/22
Jak rozwijać biznes dzięki aplikacjom, które nie szukają rozgłosu?
Published 07/27/22
Published 07/27/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »