Najlepszy polski podcast biznesowy
Czyżbym miał przyjemnośc być pierwszym recenzentem MWF na stitcher? OK, to lecimy: MWF to obok podcastu Pata Flinna, Davida Allena oraz Michała Szafrańskiego moja ulubiona audycja z zakresu biznesu i produktywności. Treści przedstawiane przez Marka i Pawła konieczne do poznania; książki, o których wspominają, zalecane do zgłebienia; pomysły, rady i strategie ważne do wdrożenia. Jest profesjonalnie i rzeczowo. Ale, co najważniejsze, obaj są genialnie sympatycznymi ludźmi i słuchanie ich sprawia absolutną przyjemność. Tyle ode mnie. Dzięki za waszą pracę i czekam na kolejne odcinki. Peace
Peter Stasiak via · 09/12/16
More reviews of Mała Wielka Firma
Niestety dotarłem tu o wiele za późno, ale bardzo się cieszę, że w ogóle dotarłem. Firmę założyłem w 2013r i ile błedów po drodze popełniłem, których szło uniknąć zerkając na ten podcast to chyba nie zliczę( z drugiej strony jak tu miałem dotrzeć jak wtedy nawet nie wiedziałem co to są podcasty...Read full review »
Łukasz Comperlik via Apple Podcasts · Poland · 12/01/16
Panie Marku i Pawle!! Mega pozycja i mega informacje. zatrzymałem się samochodem aby napisać ta recenzje bo odkładam to już od 2 lat. Kilka pomysłów wdrożyłem do firmy i będę nadal wdrażał. Kupiłem wykłady online bo po tym co mówicie tutaj nie zastanawiałem się dłużej niż 2 min. Inspirujecie do...Read full review »
Overtaker999 via Apple Podcasts · Poland · 10/13/16
Marek i Paweł potrafią na każdy temat rozmawiać w sposób interesujący i dowcipny. Rewelacyjnie się tego słucha - połączenie praktycznych informacji w zabawnej i ciekawej formie. Słucham ich od początku, to dzięki nim rozpoczęła się moja przygoda z podcastami. Dziękuję Wam Panowie:) ps. Proszę o...Read full review »
Misiorrr via Apple Podcasts · Poland · 11/10/16
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »