Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Magdalena Sodomková & Brit Jensen
Matematika zločinu
První český podcastový krimi seriál. Odehrává se v českých soudních síních a vězeňských celách. A stále běží.
Listen now
Ratings & Reviews
4.9 stars from 97 ratings
Vynikající
Nemohla jsem se odtrhnout. Skvěle zpracované. Mrazí z toho, když zjistíte, jak jsou některé osoby privilegované a některé zdiskreditované v zájmu...koho vlastně? A proč? Děkuji za vynikající poslech!
Adlenka via Apple Podcasts · Czech Republic · 06/02/20
Skvělá práce
Moc děkuji za dokonalou sondu do našeho soudnictví. Obnažuje mi to vzpomínky na naprosté rozčarování a ztrátu iluzí o soudu, jako spravedlivé instanci, které jsem sám byl kdysi svědkem. Odnesl jsem si tehdy zásadní poznání. Tedy, že něco jako spravedlivý soud, je jen v knihách a filmech....Read full review »
sladkymarty via Apple Podcasts · Czech Republic · 11/09/19
Skvělý podcast!
Chybí mi už jen jeden díl a zírám s otevřenou pusou a nechápu. Více takových podcastů! Skvělé zpracování, moc dobře se poslouchá, člověk se neztrácí, vše je vysvětleno nebo zopakováno. Myslela jsem si, že u nás se takové věci nedějí, ale očividně je opak pravdou. Myslím, že by tento podcast mělo...Read full review »
BayiaHill via Apple Podcasts · United States of America · 10/28/19
Recent Episodes
Už brzo to bude černé na bílém. Kdybyste knížce Matematika zločinu chtěli pomoct na svět, můžete to udělat ještě do konce ledna 2020. Na Hithitu. Už se to krátí! Děkujeme! https://www.hithit.com/cs/project/7184/matematika-zlocinu-kniha
Published 01/24/20
Published 01/24/20
UPDATE JE TU! Aneb tak to klaplo! Natáčely jsme s profesorem Strausem. Jedním z důvodů, proč Čro Matematiku zločinu nevysílá, je  nedostatečný prostor pro vyjádření pana profesora. Musely jsme tedy opět vyrazit do terénu. Jak to dopadlo si můžete poslechnout zde.
Published 03/31/19
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »