Παύλος Καπάνταης και Γιώργος Καβάλλος υποδέχονται τους Celticers (Νίκο Καπετανάκη και Αντώνη Τσέπα) και όλοι μαζί πανηγυρίζουν την κατακτηση του 18ου πρωταθλήματος από τους Celtics, τα χίλια μύρια κύματα που περάσανε σαν οπαδοί της Βοστώνης τα τελευταία 16 χρόνια, το μεγαλείο της ομάδας και πως...
Published 06/22/24
Ο Παύλος υποδεχεται τον παιδικό του φίλο και προπονητή Phivo Livaditi, πρωταθλητή και κυπελλούχο Ελβετίας με την Fribourg και συζητάνε για τα NBA Finals, τον Jerry West, το AAU και πως επηρεάζει την εξέλιξη των αμερικάνων παικτών και τις διαφορές ανάμεσα στο αντρικό και το γυναικείο μπάσκετ από...
Published 06/20/24