#StandwithUkraine🇺🇦
Зазвичай я слухала подкасти розважального характеру.І ніколи не могла б подумати, що буду слухати подкаст який носить назву в якій є слово «війна»... Не те щоб я на світ дивилась крізь«рожеві окуляри». Ні…Насправді я думала, що війна може стосуватись кого завгодно окрім мене. Будь-якої іншої країни,окрім України… Я була абсолютно впевнена, що в цивілізованому світі геноцид нації не є можливим…А якщо навіть якимось маньякам-соціопатам такі думки прийдуть до хворої голови то весь світ стане щитом для країни і вбереже її від нападника. Україна як могутня держава не тільки є захисним щитом для себе,але й для всього цивілізованого світу. Деколи від жаху всього,що відбувається в Україні мене паралізує,а мозок на секунду відмовляеться вірити до кінця, що ця війна відбувається насправді… «Щоденники війни» та їх герої-це емоційно…це багато болю і сліз, це про життя до війни і під час кожного українця. Я дякую від всього сердця Даші та кожному,хто зголосився розказати свою «історію війни». Думаю це було не просто… Вірю, що після перемоги України над росіею в школах з’явиться предмет: «щоденники війни». Тому що це історії людей Великоі нації,які мають передаватись з покоління в покоління!💙💛
Katerina_Sem via Apple Podcasts · United States of America · 04/08/22
More reviews of Щоденник Війни
This is a podcast everyone needs to hear. You want to hear the real people, not the media? Here’s your chance, these are the stories told by eyewitnesses.
Alexxkr via Apple Podcasts · Germany · 04/08/22
Daria Kolomiec has dedicated her time since Russia invaded Ukraine to making sure the world doesn’t ignore the terrible things that the Russians are doing to her country and people. It is important to listen to these first-hand, intimate, moving diaries - now translated in to many languages, and...Read full review »
Pablo Radha Tyrone uniqua via Apple Podcasts · Great Britain · 05/03/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »