Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Daria Kolomiec
Щоденник Війни
Щоденник ВІЙНИ - це подкаст про українців і те, як вони зустріли російське вторгнення в Україну 24 лютого о 5 ранку. Це реальні історії з реальними емоціями, почуттями, діями та рішеннями. Їх мають почути у всьому світі. Діліться цим подкастом та розповсюджуйте правду про російську агресію проти України.
Listen now
Ratings & Reviews
Make time to listen to these
Daria Kolomiec has dedicated her time since Russia invaded Ukraine to making sure the world doesn’t ignore the terrible things that the Russians are doing to her country and people. It is important to listen to these first-hand, intimate, moving diaries - now translated in to many languages, and...Read full review »
Pablo Radha Tyrone uniqua via Apple Podcasts · Great Britain · 05/03/22
True and heartbreaking
This is a podcast everyone needs to hear. You want to hear the real people, not the media? Here’s your chance, these are the stories told by eyewitnesses.
Alexxkr via Apple Podcasts · Germany · 04/08/22
#StandwithUkraine🇺🇦
Зазвичай я слухала подкасти розважального характеру.І ніколи не могла б подумати, що буду слухати подкаст який носить назву в якій є слово «війна»... Не те щоб я на світ дивилась крізь«рожеві окуляри». Ні…Насправді я думала, що війна може стосуватись кого завгодно окрім мене. Будь-якої іншої...Read full review »
Katerina_Sem via Apple Podcasts · United States of America · 04/08/22
Recent Episodes
Ірина Цибух, 24 роки - бойовий медик для морської піхоти в складі добровольчого батальйону "Госпітальєри".  В день повномасштабного вторгнення росіії в Україну Іра планувала презентувати свій фільм, до останнього не вірячи, що війна розпочнеться.  Зараз Ірина знаходиться під Авдієвкою та рятує...
Published 06/27/22
Published 06/27/22
Олена Нікуліна - дружина Максима Нікуліна, бійця полку "Азов". Олена ділиться спогадами про початок повномасштабної війни росії проти України, як разом з маленьким сином їхала з Маріуполя, як дізналася про другу вагітність, коли чоловік був на Азовсталі, про віру в нашу перемогу, про те, як це...
Published 06/18/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »