Reviews
Miluju tvoje podcasty. Rozhodně pokračuj a 2 díly týdně by mi vůbec nevadili. Jen bych potřebovala vysvětlit co znamená není určeno pro děti ?😅( jako věk )
Aneeettttt via Apple Podcasts · Czech Republic · 06/07/23
Ahoj Báro, na podcast jsem přišel asi měsíc po vydání prvního dílu a od té doby nedočkavě čekám na další pondělí, myslel jsem si, že toho o knihách a filmech vím hodně, ale s dalšími díly se dovídám, že jsem nevěděl ani polovinu celého děje. Určitě pokračuj a po všech sedmi knihách bych ocenil i...Read full review »
Jezour_LN via Apple Podcasts · Czech Republic · 05/22/23
Velmi povedené. Máte příjemný hlas, informace čerpáte z různých zdrojů a přidáváte svůj pohled na věc, který má hlavu i patu. Když se sejde líbivá forma s chytrým obsahem, tak je vyhráno a tento podcast je toho důkazem.
Jasvenek via Apple Podcasts · Czech Republic · 05/18/23
Podcast moc zboznuju ale strasne me štvou ty dodatkove informace jako co je autogram co jsou nejaky stejnojmenný lidi a tak.. klidne bych se bez toho obešla ..
Niketováamdo via Apple Podcasts · Czech Republic · 05/15/23
Ahoj, za měsíc možná dva jsem ten to podcast slyšela zatím celý do kapitoly začátek. Miluju ho, Jo a ještě něco je mi jedenáct a sprostá slova mi nevadí. 🙂🧙
wrzipsfhkycbmˇ via Apple Podcasts · Czech Republic · 05/13/23
Na podcast jsem narazila během šestinedělí před rokem a půl a od té doby jsem se začala těšit na pondělí. Kvalita jde rozhodne nahoru. Podporuji i na herohero a i tam jsou témata většinou velmi zajímavá. Podcast mě motivoval přečíst si knihy znovu v angličtině a užívám si, ze vnímám více detailu....Read full review »
klara_lily via Apple Podcasts · Czech Republic · 05/09/23
nej
Nejlepší akorát bez těch sprostích slov by to bylo lepší.
Xolotr via Apple Podcasts · Czech Republic · 05/04/23
A vtipná podcasterka :)
Ifusenka via Apple Podcasts · Czech Republic · 04/13/23
Skvele se posloucha, milovane tema, naprosto mi vyhovuje struktura podcastu, detailni rozebirani tematu i zajimave odbocky. Kazdy dil se dozvim neco noveho, a to se povazuju za velkeho HP fanouska. 6* z 5!
Lentility via Apple Podcasts · Czech Republic · 04/12/23
Diky Baro!
adinafxv via Apple Podcasts · Czech Republic · 04/11/23
Úplně boží podcast 💕
MartyOva via Apple Podcasts · Czech Republic · 04/06/23
Máš úžasný podcast díky tobě jsem zjistila o hodně více než jsem věděla předtím
Sparta Bety via Apple Podcasts · Czech Republic · 03/28/23
Milá Baru,jsi skvělá podcasterka a tvůj podcast miluju. Pondělky díky tobě jsou mnohem lepší. S tímto podcastem usínám a je to super. Jsem ráda že takový podcast vůbec děláš, protože mě jako Potterheada tento podcast baví a je to nejlepší český podcast o HP. A taky říkáš spoustu věcí které jsem...Read full review »
qwertzuiopasdfghjklyxcvbnmˇ´ via Apple Podcasts · Czech Republic · 03/21/23
Ahoj, chtěla jsem pochválit tvoji poslední báseň! byla vtipná a pravdivě napsána. jo a samozřejmě celkově tvůj podcast miluju, líbí se mi, jak zabíháš i do jiných věcí.:D tak čau!
maia ☀️💙 via Apple Podcasts · Czech Republic · 03/11/23
Díky za něj ❤️. Aneb když si myslíš, jak dobře znáš Harryho a ono ejhle, vlastně zase tolik ne 🤷🏼‍♀️. Pondělky nemusí být tak zlé ⚡️👦🏻🧹.
Verunecka_b via Apple Podcasts · Czech Republic · 02/08/23
Krásně zpracovány podcast, který probírá Harryho Pottera a vše kolem :). Dokonce je to jediný podcast, který mě přesvědčil natolik, ze si platím i Herohero.
BarbuskaC via Apple Podcasts · Czech Republic · 01/23/23
poslouchám už od začátku, nevynechala jsem jediný díl! vždycky se těším na novou epizodu, před pár měsíci jsem se přidala i na HeroHero, protože to prostě stojí za to a moc ráda podpořím skvělou a zajímavou tvorbu! jde vidět ta spousta práce, která za podcastem je a to fakt cením👏🏼❤️
Terez0712 via Apple Podcasts · Czech Republic · 01/08/23
Nejlepší český podcast! Skvělé podprahové vtipy :), výborný přednes a co je asi nejvíc překvapující - podcast o Harry Potterovi je v podstatě i edukační. S každým dalším dílem se kvalita jedině zlepšuje, epizody jsou propracované, zvuk krásně čistý.
Berry.xoxo via Apple Podcasts · Czech Republic · 12/19/22
Je mi docela málo let, ale Harry Potter vášní a díky autorce podcastu jsem se toho dozvěděla tak moc, jak jsem ani ve snech nedoufala. Tento podcast mám opravdu velice ráda a vždy se k němu ráda vracím. Myslím že pokud jste fanoušek Harryho Pottera tak se vám tento podcast bude líbit.
Potterhlá Liz via Apple Podcasts · Czech Republic · 12/11/22
Zbožňuju vtipné,zábavné,skvěle se u toho usíná nechápu jak tohle může někdo kritizovat
flatršáj via Apple Podcasts · Czech Republic · 11/29/22
Výborné připomenutí již přečtených knih. Příjemný hlasový projev. Skvělé poznámky ohledně překladu originál vs Česky jazyk.
ceryy21 via Apple Podcasts · Czech Republic · 10/19/22
Díky moc za každý díl! Jediný podcast, kde jsem sjela zatím úplně všechny díly (kromě rpg her) Díky ta skvělou práci :) V budoucnu bych možná ocenila kapku lepší zvuk :)
Susssanka via Apple Podcasts · Czech Republic · 10/06/22
Hltám jeden díl za druhým. 🙂
Misa_Klam via Apple Podcasts · Czech Republic · 10/05/22
Top👌🏽
Dark Mode Plss via Apple Podcasts · Czech Republic · 09/24/22
Velice oceňuji zpracování, snahu autorky vyhledat různé informace o postavách, místech, zvířatech atd. Zajímavé jsou také poznámky k českému překladu. Kdyby se vyhnula zbytečně vulgárním komentářům na různé situace a přehroceným úvahám, poslouchal by se lépe :).
Anet 198 via Apple Podcasts · Czech Republic · 09/15/22
Nejlepší podcast ever nevím co mám napsat ale jako 😳😖😡 proč to není nejoblíbenější podkast evveeeer je mě sice 10 ale?!?!? Jak zvládá dělat taaaaak dobrý podkast milovat milooooovaaat!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💗💗💗💗💗💗💗💗 miliarda hvězdiček (podporuju na herohero)
aannnnnnnaa1234567890 via Apple Podcasts · Czech Republic · 09/07/22
Dobrý den je mi sice jen 11 ale za chvíli 12 jen chci říct že tenhle podcast pořád posloucháme a miluju herryho pottera a tomuhle podcastu neodolam ps jen jsem kluk aby jste si nepřectavali Barbie holčíčku děkuju 😀🧙🏻‍♂️🪄
hadr pudr via Apple Podcasts · Czech Republic · 08/27/22
Pro milovníky HP je to přínosný a extrémně zajímavý (občas si až říkám z té smrsti informaci -wow,jak je možný,ze se daji dohledat až takový detaily)sprostarny mě naprosto baví,aspoň se někdo nesnaží předstírat,ze nemluví sprosté a ze je lepší se vyjádřit vzhledem k situaci a věku místo “naser...Read full review »
pester rarach via Apple Podcasts · Czech Republic · 07/13/22
Oceňuji snahu kterou autorka vyvinula na vyhledání různých detailů, nebo etymologii postav. Namlouvání postav nebo přílišné zaujetí autorky vůči některým postavám, to se dá ještě poslouchat, ale co podcast dělá naprosto neposlouchatelný je shazování rozhodnutí jednotlivých postav a opakované...Read full review »
Unicornie123 via Apple Podcasts · Czech Republic · 07/10/22
Vlasy Harrymu rostou tak rychle jen proto, že ho vždycky ostříhali víc než by chtěl a proto si přál aby mu vlasy rychle dorostly a díky jeho magickým schopnostem to nebyl problém. Jelikož ho tedy v Bradavicích nikdo neměl potřebu pořád stříhat na ježka, nepotřeboval se nechat stříhat tak...Read full review »
mara_11j via Apple Podcasts · Czech Republic · 07/02/22
Podcast je pro mě informačně přínosný, občas narazím na něco, co jsem nevěděl. Moc se ale nechytám Bářina humoru. Její vsunuté příběhy z jejího života, vulgarismy, Augustus Bombastus, napodobování hlasů postav…myslim, že bez toho by se mi to poslouchalo lépe.
tom_z_brna via Apple Podcasts · Czech Republic · 07/02/22
Nej
Nechápu jak to že to někdo dokáže kritizovat
sedas8080 via Apple Podcasts · Czech Republic · 07/01/22
Idealni vec kdyz nechcete cist po 10 knizky ani po 150 koukat na filmy. Novy pohled na svet, ve kterem jsem si myslela ze znam vsechno. Nejlepsi pohadka na doboru noc. Diky za energii, kterou do podcastu davas, tesim se az doposlechnu k aktualni kapitole a vrhnu se na bonusy a herohero
PandaBaru via Apple Podcasts · Czech Republic · 06/23/22
To že to je o Herrm Potervi je boží😜
ninazra563 via Apple Podcasts · Czech Republic · 05/28/22
HP síce čítam a pozerám po slovensky, ale dala som tomuto podcastu šancu a milo ma prekvapil. Aj keď mi niektoré české výrazy občas “pília uši”, je to prudko počúvateľné a skutočne veľmi zaujímavé. Chválim autorku za nápad aj realizáciu. 10bodov z desiatich!
lucia.svk via Apple Podcasts · Slovakia · 05/24/22
Je to fajn poslouchání i nápad. Ale zbytečně to kazí doslova přehnané rýpání a porovnávání kouzelného světa s reálným. Jako například řešit, kdo venčí 3 hlavého psa. Pokud ho nikdo nevenčí.. tak přemýšlet o stavu a zápachu místnosti úplně kazí pointu části příběhu.
nikolkkkka via Apple Podcasts · Czech Republic · 05/19/22
Boží podcast, miluju všechno, téma, projev, nimrání se v detailech, ale co ten zvuk? Prosím, když už máte úspěšný podcast, zainvestujte do mikrofonu. Jediná vada na kráse. Když si přepnu z jiného podcastu krvácí mí uši 😬
petyna667 via Apple Podcasts · Czech Republic · 05/05/22
Ten podcast je skvělí. Je výstižný a v bonusových epizodách jsem se dozvěděla spoustu věcí, kterých bych si normálně při poslechu audio Harry Potter nevšimla. Jsem ráda že mám podcast o Harrym Potterovi, který není v Angličtině. ( Já totiž anglicky moc neumím )
Emozemšťan via Apple Podcasts · Czech Republic · 04/26/22
Podcast mě velmi baví, je svěží, zábavný a ačkoliv jsem dítě, styl Bářina vyprávění mi naprosto vyhovuje. Bonusové epizody mi přijdou trochu zmatené, ale většinou nevynechám😅❤️ Děkuji moc za to co děláš Barčo❤️
Lucik2011 via Apple Podcasts · Czech Republic · 04/15/22
Viděl jsem filmy, ale knihy jsem nečetl. Hned jak mi přijde důchod si koupím první díl. Díky.
Isowan99 via Apple Podcasts · Czech Republic · 04/09/22
Moc děkuju za tenhle podcast, který mě, spolu s knížkami ilustrovanými od Jima Kaye (které jsem ostatně objevila také díky podcastu) udržuje v dobré náladě během Covid onemocnění a činí izolaci snesitelnou ;-) Báro, moc Vám děkuji a ráda Vás podporuji i na Herohero!
Peregrina2006 via Apple Podcasts · Czech Republic · 03/29/22
Skvělý podcast, který mi teď (spolu s knížkami ilustrovanými od Jima Kaye, o nichž jsem se ostatně dozvěděla díky podcastu ;) zpříjemňuje Covid onemocnění a činí izolaci snesitelnou. Báro, moc Vám děkuji a ráda Vás podporuji i na Herohero! ❤️
Peregrina1984 via Apple Podcasts · Czech Republic · 03/29/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »