Ένα podcast, τόσο όσο. Με μια δόση γκρίνιας, μια τσιμπιά παράνοιας, ένα τσικ παράπονα και γενικά, ό,τι μου κατέβει. Για περίπου 21 λεπτά τη φορά, μια φορά την εβδομάδα. Κι αν αργήσω, φάτε.
Καλώς τους! Ξεκίνημα επεισοδίου με κλασικό θεματάκι για μέτρημα παγωτών και μπάνιων. Περνάμε σε ιστορία ποδηλατικής τρέλας και οδικής οργής (μη ξεχνάμε τα ελλήνικος μας) που με έφερε ένα βήμα από την παράνοια. Συνεχίζω με ιστορία για μια online αγορά όνειρο και κλείνω με άρθρο από το ιντερνετ για...
Published 07/24/24
Αλό! Κουβέντα για το 80 ως αριθμό στο ξεκίνημα. Κλασικό χακ τύπου δεν έχω θέματα, ας πιάσω ένα νούμερο. Ντροπή μου. Περνάμε σε ανταπόκριση από το μέτωπο του αλγόριθμου (νικάμε αδέρφια) και αναφέρομαι και σε ένα αντιπαράδειγμα για το πως λειτουργεί το μυαλό μου, όταν δεν ξεγελά αλγόριθμους. Τα...
Published 07/17/24