Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Vergi Araştırmaları Topluluğu
Vergi101
Selamlar, Vergi101'in başlangıç bölümüne hoşgeldiniz. Bu bölümde, Vergi Araştırmaları Topluluğu'nun ve bütün projelerin hikayesini kurucu üyelerden Nisa Bahçeli'nin ağzından dinliyoruz. Vergi101 podcastleri, vergiyi daha anlaşılır, basit ve sade anlatmak için başlattığımız bir podcast serisi. Keyifli Dinlemeler!
Listen now
Recent Episodes
Bu bölümde bir diğer projemiz Bütçene İyi Bak'ın koordinatörü, akademisyen Hasan Basri Çiftci ile beraberdik. Pandemi döneminde alınan vergi önlemlerini, garantili projeleri, biz bize yeteriz kampanyasını ve bütçeyi konuştuk. Keyifli dinlemeler!
Published 08/21/20
Ne kadar vergi ödediğimizin farkında mıyız? Her sabah uyandıp yüzümüzü yıkadığımız zaman 5 adet vergi ödeyerek güne başlıyoruz.  Bu bölümde Akademisyen ve SMMM  Tolga Atasoy ile Vergi Bilincini, Vergi Farkındalığını ve Mali Anestezi kavramını konuştuk. Keyifli Dinlemeler!
Published 07/17/20
Bu bölümde Akademisyen ve SMMM (Serbest Muhasebeci Mali Müşavir) Tolga Atasoy ile vergi nedir, vergiyi doğuran olay nelerdir, yeni sistemde meclisin vergi konusundaki yetkileri gibi konulardan bahsettik. Keyifli dinlemeler! 
Published 06/18/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »