Reviews
Ciekawy, merytoryczny i na najwyższym poziomie! Obiektywizm i dogłębna analiza tematów imponuje !
Marcin Kipigroch via Apple Podcasts · Poland · 12/10/23
Kiedyś uwielbiałem ten podcast na chwilę obecną traktują go jako spam reklamowy.
Łukasz Gunia via Apple Podcasts · Poland · 12/05/23
Początkowo program przynosił mi wartość. Dzisiaj to czysta tablica reklamowa. Dostarczanie wartość zniknęło. Przykro i szkód. Na szczęście są inni blogerzy którzy maja większa dojrzałość i stabilność rozumienie czym jest dostarczanie wartości. Życzę powodzenia w dalszym zarabianiu milionów na...Read full review »
Środa via Apple Podcasts · Poland · 04/16/23
Kiedyś Michał tworzył super podcast i blog, ale zamknął wszystko bo mu odbiło po zarobieniu kasy na książce. Teraz wraca do podcastów i bloga żeby promować swoj kurs. Jednocześnie stracił setki tysięcy na spekulacjach na opcjach. Kompromitacja.
Rafał z Zakopca via Apple Podcasts · Poland · 03/03/23
Jestem początkującym inwestorem więc informacje zawarte w odcinku 143 podcastu były dla mnie bezcenne. Uzyskałam odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań, dzieki czemu start do nowych sposobów oszczędzania będzie o wiele łatwiejszy. Dzięki Michał.
DanutaM via Apple Podcasts · Poland · 10/30/20
Podobalo mi się. Merytoryczne i konkretne wskazówki jak ochronić pieniądze przed inflacją.
WitekMoz via Apple Podcasts · Poland · 10/30/20
Cudowny podcast, który motywuje do działania. Rozpoczęłam słuchanie podcastów od samego początku i jestem aktualnie na numerze 23. Nie żałuję żadnego przesłuchanego nagrania. Z ciekawością odkrywam kolejne Twoje podcasty i z każdym nowo przesłuchanym, nabieram coraz więcej wiary w swoje...Read full review »
Jolanta M via Apple Podcasts · Poland · 08/17/20
Zaczynam teraz słuchać podcastów, od najstarszych z 2013r., do czego zmotywowało mnie wysłuchanie historii Michała opisanej w książce „Zaufanie jako waluta przyszlosci”. W 2016 r. nabyłam także „Finansowego ninję”, którego uważam za bardzo wartościowy poradnik dotyczący osobistych finansów....Read full review »
KarolinaEwaJ via Apple Podcasts · Poland · 07/30/20
Większość odcinków to takie oczywiste porady w stylu: “Zarabiasz miesięcznie 1200 zł i nie chcesz mieć długów to nie wydawaj miesięcznie 1500 zł.”. Ale widzę, że wiele osób potrzebuje takich porad i na pewno autor powinien swoją aktywność kontynuować. Robi wiele dobrego i ogromne rzesze ludzi...Read full review »
Mariusz Włodarczyk via Apple Podcasts · Poland · 06/15/20
Dziękuję za merytoryczny i konkretny podcast. Większość odcinków bardzo ciekawi i inspiruje. Co najważniejsze, ten podcast jest o czymś - niesie konkretną wiedzę biznesową i pokazuje doświadczenie gości. Dziękuję i czekam na więcej.
Lidia __B via Apple Podcasts · Poland · 06/13/20
Sledzilem bloga Michala od poczatku. Zaczynal od fajnej transparentnosci i naprawde wartosciowego contentu. Aktualnie widze ze bardziej odkleil sie od rzeczywistosci mowiac ze zarobkami przewyzsza przecietnego czytelnika. Wydaje mi sie ze wybrandowal sie na transparentnosci a teraz wydaje sie...Read full review »
danrokk via Apple Podcasts · United States of America · 05/18/20
Nie ma sensu się tu rozpisywać. Podcast jest w pierwszej lidze i super się słucha. Czekam na kolejne odcinki. Pozdrawiam
KubicaP via Apple Podcasts · Great Britain · 05/06/20
Ten podcast to przyjemne z pożytecznym. Od Michała można się wiele nauczyć - nie tylko o finansach, ale i o życiu. Chociaż wydaje mi się, że problemu z finansami nigdy nie miałem, to i tak bardzo pomocne dla mnie było wiele porad. Szkoda, że w ostatnim czasie nic się nie pojawia, ale wierzę, że...Read full review »
Koddlo via Apple Podcasts · Poland · 03/09/20
Zacząłem słuchać w 2020 roku, a te rady są wciąż aktualne!
Niedźwiedzieł via Apple Podcasts · Poland · 01/29/20
Cieszę się, że znalazłam ten podcast. Jest merytoryczny i bardzo przyjazny.
Vida con D. via Apple Podcasts · Poland · 01/09/20
Przesłuchałem już wszystkie odcinki przez co bardzo dużo się nauczyłem. Wielkie dzięki Michał!
KonBed21 via Apple Podcasts · Poland · 12/04/19
Dziś pierwszy raz odpaliłem podcasty na spacerze. I ramdomowo kliknąłem pierwszy lepszy kanał. Trafiłem tutaj i napewno zostanę na dłużej!!
hozarro via Apple Podcasts · Poland · 09/29/19
Polecam kazdemu. Jeden z lepszych podcastow
Marcin Tymków via Apple Podcasts · Poland · 09/22/19
Przede wszystkim zawsze śwoetbie przygotowany prowadzacy i bardzo dobrze opracowana formula podcastu. Potezna dawka wiedzy, wszystko na mozliwoe najwzyszym merytorycznie poziomie. Bomba !!
OrtoDocPl via Apple Podcasts · Poland · 08/28/19
Zawsze świetnie przygotowany prowadzący. Ogromna wartość dla słuchacza. Doskonały content. Przydałaby się tylko regularność nawet przy krótszych odcinkach. Dzięki za Twój Podcast😎
RafałOnline via Apple Podcasts · Poland · 08/01/19
Po przeczytaniu tego tytułu (podcast nr 131) pomyślałam: "Ło matko!". Na szczęście nie oceniam książki po okładce :-) Tak, jak w przypadku książki "Zaufanie, czyli waluta przyszłości", tak i tutaj dajesz jasny przekaz, że nic nie dzieje się samo, a błądzenie jest sprawą ludzką i...Read full review »
Monika Gastrofilka via Apple Podcasts · Poland · 04/28/19
Najlepszy polski podcast. Bez dwóch zdań. Niestety ostatnio mam wrażenie, że poszedł nieco za mocno w stronę agencji reklamowej. Przykładowo 131, fajny odcinek kończy się poleceniem książek ze swojego „ogródka”. Czy naprawdę nie ma innych dobrych książek o bogaceniu się? Wymienione tytuły już...Read full review »
Mateusz Dell via Apple Podcasts · Poland · 04/04/19
Wiedza, motywacja, inspiracja i wiele, wiele więcej. Michał dziękuję, bo dzięki Tobie ogarnąłem swój domowy budżet i założyłem swój podcast! DZIĘKUJĘ
Łukasz Wawer via Apple Podcasts · Poland · 04/01/19
Chociaż w rzeczywistości ten podcast nie ma nic wspólnego z bieganiem, zacząłem słuchać podcastów kiedy zacząłem biegać ponieważ uznałem, że wykorzystam ten czas lepiej: zbuduje formę i czegoś się nauczę. Tak w rzeczywistości trafiłem na ten podcast i kiedy zacząłem słuchać Michała, wiem, że czas...Read full review »
Mateuszpalka90 via Apple Podcasts · Great Britain · 03/22/19
Świetnie prowadzony podcast w super jakości zarówno technicznie jak i merytorycznie. Do tej pory słuchałem nagrań WNOP na YT w drodze z pracy, teraz przerzuciłem się na Podcasty! Michale, dzięki że chce Ci się je nagrywać:)
Finder580 via Apple Podcasts · Great Britain · 02/26/19
Kiedyś jeden z najlepszych podcastów w sieci, ale od jakiegoś czasu niestety niewiele się dzieje.
Mowmijanek via Apple Podcasts · Poland · 02/17/19
Jestem wielkim fanem podcastu, brakuje mi nowych odcinków, można prosić o Feedback?
#zawi via Apple Podcasts · Poland · 02/07/19
Od tego podcastu rozpoczęła się moja przygoda z podcastami. Polecam serdecznie :-)
sebimana86 via Apple Podcasts · Poland · 01/08/19
Michał !! Na początek chciałbym ci podziękować za to co robisz, inspirujesz wielu ludzi na całym świecie. Dajesz kopa do działania nie tylko w temacie finansów osobistych. Pomimo tego że jeszcze nie wyszedłem z długów jestem na dobrej drodze dzięki twoim podcastom i książce „Finansowy ninja”....Read full review »
oneMatty84 via Apple Podcasts · Great Britain · 12/09/18
Widocznie jestem jakiś dziwny ale ten zestaw truizmów jakoś do mnie nie dociera. Ale de gustibus...
jacekpj via Apple Podcasts · Poland · 12/09/18
Bardzo wartościowe podkasty. Otwierają głowę oczy i inspirują do działania. Dziękuje.
jaro888 via Apple Podcasts · Poland · 12/05/18
Swietny wciagajacy i merytoryczny material. Autor zaprasza ciekawych gosci sam przy tym pozostajac na drugim planie.
Bartosz Jot via Apple Podcasts · Poland · 11/25/18
Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce mądrze zarządzać swoimi finansami.
Jakub Lysiak via Apple Podcasts · Poland · 11/11/18
Dziękuję Michale, mam 24 lata, własna firma, etat + kredyt i przy użyciu Twoich tricków i rad ogarnalem swoje finanse, co miesiąc robię nadpłatę, kredytu, tworzę poduszkę i żyję na fajnym (dla mnie) poziomie.
Tadeusz Napierała via Apple Podcasts · Poland · 11/09/18
Super odcinek, dokładne o szczegółowe omówienie tematu kredytu hipotecznego. Wielkie słowa uznania należą się Michałowi za ten odcinek. Nagranie jest bodaj z 2013, niektóre elementy uległy zmianie (wkład własny), ale nadal „core” jest ten sam. Polecam przy okazji korzystanie z niezależnych...Read full review »
Wujek Stach via Apple Podcasts · Poland · 10/27/18
Dziękuję za to, że w przystępny sposób dzielisz się swoją wiedzą. Mam 34 lata i jestem na etapie, kiedy muszę dokonać zmian i przewartościować dotychczasowe podejście do życia. Wygląda na to, że bardzo mi w tym pomożesz, dziękuję!
Lewap 24 via Apple Podcasts · Poland · 10/26/18
Zwracasz się do słuchaczy per Ty- super, tak po amerykańsku, ale w j. angielskim nie ma odmiany przez rodzaje a w polskim jest. Dopiero zaczynam Ciebie słuchać i wszystko mi się podoba gdyby nie to rażące „gdybys był”, „miał” itd. Tylko zwracam uwagę, ze nie każdy kto Ciebie słucha używa zwrotów...Read full review »
Hairsprayqueen87 via Apple Podcasts · Spain · 10/16/18
Życzliwa forma i przystępne przedstawianie prezentowanych treści sprawiają ze ten podkast można polecić wszystkim osobom zainteresowanym tematyka finansów osobistych. Wielki szacunek dla autora. Tak trzymać!!! Michale niech moc finansowego ninja będzie z Tobą ...;)
junior nimja via Apple Podcasts · Poland · 10/09/18
Po kilkunastu odcinkach mogę stwierdzić, że życzyłbym sobie takiego poziomu wszędzie.
Dabu1989 via Apple Podcasts · Germany · 10/09/18
Rewelacyjny podcast
Hayper80 via Apple Podcasts · Norway · 10/02/18
Przesłuchałem wszystkie dotychczasowe odcinki i jestem pod wrażeniem. Solidna dawka bardzo sensownie podanej wiedzy o finansach i pomysłów na poprawę swojego budżetu. Inspirujący i bardzo porządnie przygotowany podcast. Polecam bardzo gorąco.
Paweł Dulak / dulare via Apple Podcasts · Poland · 10/01/18
.
Michał, jestem z Tobą od kilku lat... Uwielbiam Twoje audycje. Stałem się dzięki Tobie innym, lepszym człowiekiem. Moje podejście do świata, a w szczególności do finansów obróciło się o 180 stopni :) Życzę powodzenia w dalszym rozwoju kanału i bloga.
Maciej Gre via Apple Podcasts · Poland · 09/27/18
Panie Salamucha, dobrze gadasz
Pazurcezara via Apple Podcasts · Poland · 09/22/18
Podcast motywuje do działania nie tylko w swerze finasów osobistych ale również w wielu innych swerach życia. Gorąco polecam.
Robzone via Apple Podcasts · Poland · 09/08/18
Słucham wielu podcastów Amerykańskich, które nieco odchodzą od rzeczywistości Polskiej ale są tez o tematyce nieco innej. Natomiast zrezygnowałem ze wszystkich innych podcastów dotyczących finansów na rzecz tego, nie tylko ze względu na dopasowanie do polskich realiów, ale przede wszystkim na...Read full review »
Antonilacki via Apple Podcasts · Poland · 08/30/18
Podcast ma dużo ciekawszą i momentami głębszą zawartość niż nazwa wskazuje 👌
Krzysiek Kowalski via Apple Podcasts · Great Britain · 08/22/18
Wysokiej jakości podcast dla ludzi którzy szanują oszczędności. Oszczędności przez duże O - przemyślanej i znaczącej. Polecam!
fredixus via Apple Podcasts · Poland · 08/20/18
Świetnie się słucha jadąc samochodem. Podcast Michała uświadamia i motywuje do działania. To był mój pierwszy podcast i dzięki świetnej formie zachęcił mnie do słuchania innych. Pozdrawiam Michał!
nor3co via Apple Podcasts · Poland · 08/08/18
Dziękuję Ci Michał za to, że dzielisz się wiedzą. Stworzyłeś we mnie świadmość finansową, ba popchnąłeś pośrednia do stworzenia firmy! Cziękuję Ci Michał równieżza to, że dzięki Tobie trafiłem na Marka Jankowskiego! :D Wszystkiego dobrego i oby tak dalej! Michał z Excel_lent work
Michał.Excel via Apple Podcasts · Poland · 08/04/18
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »