Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
wikipaz | ویکی‌پز
wikipaz | ویکی‌پز
غذا بخش جدایی ناپذیر فرهنگ زندگی ما مردمان ایران زمین است. لذت دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه و سیری در خاطرات بی‌پایان. از ادعاهای پخت و پز تا ضیافت رستوران‌ها و غذاخوری‌های معروف. ویکی‌پز جایی برای یادگیری، بستری برای خاطرات و امکانی برای تاریخ است. هر اپیزود پادکست ویکی‌پز به یک غذای اختصاص دارد و این غذا بهانه‌ای برای سرک کشیدن در حوزه‌های مختلف فرهنگی و تاریخی مردمان ایران و سایر کشورهای جهان است.
Listen now
Ratings & Reviews
4.7 stars from 46 ratings
نمک و شکر
پادکست بسیار خوشمزه ای است؛ لکن هر چقدر لحن و بیان بانوی راوی، مثال یک غذای جا افتاده و اعلا است، برعکس، غلظت بالا و پایین شدن های کلام آقای آشپز، مثل خورشتی است که همه مواد اولیه آن مرغوب بوده، اما اندازه نمک از دست آشپز در رفته، و شور از کار در آمده. ضمنا اگر کسی سواد ما را روشن کرده و تشابه...Read full review »
Hhoommaa via Apple Podcasts · Canada · 08/29/22
عااالی
پادکست واقعا شنیدنی و جذابی هست من هر وقت گوش میکنم این پادکستو گشنم میشه😅🤦🏻‍♀️
Mahi🌙 via Apple Podcasts · Germany · 08/22/22
سلام ممنون از ایده پادکست راستش من یه پیشنهاد/انتقاد دارم که فکر میکنم شما دوست دارید بدونید. ایده پادکست خیلی تک و خوبه ولی ای کاش تمرکز شما میشد غذاهای ایران فقط از گوشه و کنار ایران. چون خیلی ها مثل من از خیلی خوراک ها و غذاهای ایران بی خبریم و بسیار کنجکاو که امتحانشون کنیم ولی متاسفانه من...Read full review »
ha-2000 via Apple Podcasts · Germany · 08/13/22
Recent Episodes
کباب دیگی، یکی از غذاهای لذیذ و پر طرفدار بین ایرانی‌هاست که ارتباط مستقیمی با تغییر شکل نظام زندگیِ انسان‌ها و ورودشون به شهرها داره. شیوه پختی جدید برای غذایی کهن که برای سبک زندگی انسان مدرن که هنوز اشتیاق به طبیعت و آتش و امر کباب کردن داره ایجاد شده، در این قسمت از ویکی‌پز به کباب‌ دیگی...
Published 09/06/22
ویکی‌پز پلاس عنوان‌ بخش جدید و فانتزی در پادکست «ویکی‌پز» است که خاطرات جذاب و شنیدنی شما رو گردآوری کرده و به صورت پادکست حال‌خوب‌کن کوتاهی تدوین و منتشر می‌کند. شما هم خاطرات جذاب‌تون رو از غذاهایی که تو اپیزودهای گذشته شنیدین برامون در واتس‌اپ  به شماره‌ی 09025858863 ارسال کنید تا همراه با ما...
Published 08/23/22
Published 08/23/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »