Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Zaprojektuj Swoje Życie
ZSŻ
Autorska audycja Macieja Filipkowskiego „Zaprojektuj Swoje Życie”. Przedstawiam Wam osoby, które w swoim życiu podjęły nietuzinkowe wyzwania. Moje pytania nie należą do łatwych, ale inspirują do zastanowienia się nad tym co nas napędza i dokąd zmierzamy. Odpowiedzi moich gości są mądre biznesowo i życiowo. Pomogą Wam zainspirować się do świadomego i odważnego projektowania swojego życia.
Listen now
Ratings & Reviews
4.5 stars from 442 ratings
Jeden z ulubionych podcastów!
Panie Macieju, gratulacje dla Pana i całego Zespołu! Słucham od bardzo dawna - inspirujecie, dodajecie otuchy i edukujecie! Duża sprawa! :) P. S. Widząc Pana ostatnio w „Na lato” miałem ochotę podejść i pogratulować f2f, jednak ostatecznie powstrzymałem się z uwagi na tą prywatną przestrzeń. ;)...Read full review »
Uglyman1 via Apple Podcasts · Poland · 04/23/23
Macku, prezent urodzinowy o ktory prosiles :) Juz kilka razy polecalem w naszym podcascie Twoja dzialalnosc wiec az wstyd, ze do tej pory nie umiescilem recenzji w iTunes. Podoba mi sie to jak profesjonalnie podchodzisz do prowadzenia audycji. Ta jakosc slychac w kazdym odcinku. Lubie tez format...Read full review »
Pawel KORPOLANDLORD via Apple Podcasts · Poland · 01/02/23
Reklamy
Słucham od miesiąca i z odcinka na odcinek coraz więcej reklam.
Maciejdal via Apple Podcasts · Poland · 10/08/22
Recent Episodes
W dzisiejszym odcinku bez wątpienia króluje temat sztucznej inteligencji, a gościem audycji jest Maciej Jarząb, który pracował nad AI, zanim to było modne.Firma Braight Technologies,  której jest founderem i CEO, zrewolucjonizowała rynek, wprowadzając technologię scoringu behawioralnego. Jednym...
Published 04/18/24
Published 04/18/24
Lech Kaniuk był gościem audycji ZSŻ w 2019 i 2022 roku. W dzisiejszym odcinku opowiada o zmianach, które nastąpiły w jego zawodowym życiu w ciągu tych kilku lat. Jak do tego doszło, że Lech Kaniuk – inwestor, ekspert od skalowania biznesu, przedsiębiorca i współtwórca sukcesu iTaxi – ponownie...
Published 04/11/24
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »