Episodes
Żyję wolniej. Czy jednak kiedyś się "rozkręcę"? Czy w ogóle jest mi to potrzebne? O szybkości życia oraz otwartości na innych słów kilka.
Published 08/04/20
Żyć po swojemu. Co to znaczy? Czy jesteśmy autentyczni i żyjemy swoim rzeczywistym życiem? Jaki wizerunek mamy w sieci?
Published 07/23/20
Znasz uczucie, gdy wracasz z urlopu i czujesz, że potrzebujesz jeszcze kilku dni aby po nim odpocząć? Jak, wobec tego, odpoczywać efektywnie?
Published 07/14/20
Z okazji moich urodzin zapraszam na dawkę ciekawostek o mnie.
Published 06/28/20
Czym jest intuicja i czy warto jej słuchać? Czy pomaga czy zawodzi? Opowiadam o moich doświadczeniach.
Published 06/22/20
WWO
Czujesz dyskomfort w zbyt długim przebywaniu w tłumie? A może czujesz senność i wzruszasz Cię częściej niż inni? Możliwe, że jesteś wysoko wrażliwą osobą. Więcej o objawach i moich doświadczeniach posłuchasz w tym odcinku.
Published 06/09/20
Dzieckiem jest się zawsze, tylko większość życia dużym. Jak zachować w sobie spontaniczność i radość z małych rzeczy, które ma w sobie każde dziecko?
Published 06/01/20
Nie jesteś idealna i ciesz się z tego. O akceptacji i byciu wystarczającą.
Published 05/22/20
Czym jest "kult produktywności"? Czy dobrze jest zachowywać balans? instagram Karoliny: Panna Lola
Published 05/15/20
Sny
Głęboka faza snu a sny. Co ostatnio mi się śniło (śmiesznego również) i jak to interpretować?
Published 05/06/20
Wspomnienia ciepłych, letnich wieczorów oraz jak wygląda mój związek z naturą i dlaczego warto o nią dbać.
Published 04/23/20
Published 04/23/20
Bycie samemu ze sobą to normalna potrzeba, taka sama jak potrzeba bliskości z drugim człowiekiem. Czy jednak wszyscy mamy tą umiejętność? Czy wszyscy jej potrzebujemy? Czy wszyscy potrzebujemy chwil tylko ze sobą?
Published 04/16/20
Relacje. Ciężka praca, która daje piękne efekty. Jak, w takim razie, o nie dbać?
Published 04/08/20
Nie jestem w stanie nie mówić o niełatwej dla wszystkich sytuacji, która trwa. Dziś moje przemyślenia dotyczące "przebudowy" dotychczasowego życia.
Published 04/01/20
Tym razem inspiracyjne. Polecam filmy i seriale, polskie i zagraniczne. P.S. W serialu "Usta, usta" oczywiście miałam na myśli p. Sonię Bohosiewicz, nie jej siostrę :)
Published 03/25/20
Przymusowe spowolnienie ogarnęło świat. Czy pomimo trudnych okoliczności jesteś w stanie myśleć pozytywnie? Czy obecna sytuacja może dać Ci coś dobrego?
Published 03/17/20
Dlaczego ważna jest psychoterapia? Czy nerwica lękowa może mieć jakiekolwiek pozytywne aspekty? Zapraszam na część drugą. Pierwszą część znajdziesz pod linkiem nerwica lękowa część 1.
Published 03/10/20
Co to jest nerwica lękowa, jakie są jej objawy i przyczyny? Opowiadam moją historię walki z chorobą. Zapraszam Cię na część pierwszą.
Published 03/03/20
Ocenianie nas i innych będzie istnieć, bo jest to niestety wpisane w ludzką naturę. Czy jednak ocena nie jest lustrzanym odbiciem tego, czego oceniający w sobie nie akceptuje, z czym sam ma problem?
Published 02/25/20
Czym tak naprawdę są toksyczne relacje? Jak rozpoznać symptomy niedobrych relacji i jak radzić sobie z nimi radzić, kiedy spotkają właśnie Ciebie.
Published 02/18/20
Czy tęsknota ma tylko negatywny wydźwięk? Czy o tęsknocie myślimy tylko w kontekście miłości?
Published 02/11/20
Czym objawia się to zjawisko, jakie są jego typy oraz jak ewentualnie sobie z nim radzić? Posłuchaj kolejnego spotkania podkastowego.
Published 02/04/20
Co ma wspólnego ciasto z jabłkami z przysłowiem "nigdy nie mów nigdy"? Spotkajmy się w kolejnym odcinku.
Published 01/24/20
Chowasz wiersze do szuflady? Malujesz, fotografujesz i nie dzielisz się tym ze światem? W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o tym, dlaczego warto dzielić się swoją pasją z innymi, dlaczego warto pokazywać swoją twórczość światu.
Published 01/17/20