Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Liga.Life
Наукою по ковіду
Щотижня кандидат медичних наук, MED GOblin Андрій Сем'янків готує огляди наукових досліджень про коронавірус, аби ви були в курсі найважливіших новин. Ведучим оглядів є Клятий раціоналіст Артем Албул. Також редакторка LIGA.Life Ірина Андрейців спілкується з медиками та науковцями про найважливіші теми, які стосуються ковіду.
Listen now
Ratings & Reviews
Відгук
Я американський імунолог, терапевт. Мені бракує української наукової термінології з точки зору вірології, імунології, вакцинології, то що. Радо буду слухати цей подкаст. Бажаю успіху і співпраці.
Ip0dt0uchs!x via Apple Podcasts · United States of America · 03/28/21
Recent Episodes
Ізраїль днями почав вакцинувати від коронавірусу дітей від 12 років препаратом Comirnaty від Pfizer-BioNTech. І не лише він. Що це означає і чи варто чекати початку вакцинації українських дітей від ковіду, розпитали Федора Лапія, голову Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики,...
Published 06/14/21
І сьогодні ми знову оглянемо свіжі новини з наукового світу. Хто має вищі ризики тяжкого перебігу ковід-19?  На що вказують антитіла після вакцинації?  Ризики громадського транспорту під час локдаунів.
Published 06/07/21
У перехворілих ковідом можуть бути такі поширені симптоми як головний біль, проблеми зі сном, відчуття туману в голові, важко сконцентруватися, а ще може не повертатися смак і нюх. Що з цим можна вдіяти власноруч, а коли треба йти до лікаря, розповіла директорка медичного центру R+ medical...
Published 06/02/21
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »