Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Szymon Negacz
Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Podcast Nowoczesna Sprzedaż i Marketing jest skupiony na sprzedaży i marketingu w B2B. Przyprawiony odrobiną humoru i prawdziwym doświadczeniem!
Listen now
Ratings & Reviews
4.9 stars from 169 ratings
Numer 1 w Polsce
Niekwestionowany lider w tematyce marketingu B2B. Podcast Szymona powinien być dołączany w pakiecie przy rejestracji firmy w CEiDG.
Michał Wilk via Apple Podcasts · Poland · 02/10/23
Doskonały podcast!
Wspaniale przygotowane treści, doskonale usystematyzowane, z ciekawymi historiami oraz wszystko przedstawione w formie poukładanych procesów. Trzy lata studiowania w “najlepszej szkole biznesu w tej części Europy wg Financial Times” tyle dobrej wiedzy mi nie przyniosły, co ten podcast. Naprawdę...Read full review »
dwiniarski via Apple Podcasts · Poland · 11/30/22
Wiedza w pigułce
Jeśli chcemy się dowiedzieć czegoś konkretnego o marketingu to Pan Szymon powie nam wszytko w taki sposób, że nawet głuchoniemy go zrozumie. Szacunek i podziękowania za tak przeogromną wiedzę.
Bürokratiehasser007 via Apple Podcasts · Germany · 10/16/22
Recent Episodes
W tym odcinku opowiadam co można stworzyć na górę lejka marketingowego, jeżeli nie chcecie tworzyć regularnego content marketingu. 20 pomysłów to dostatecznie dużo, aby znaleźć coś dla siebie! Badanie: https://wisegroup.pl/badanie Szkolenie marketing B2B:...
Published 03/19/23
W tym odcinku opowiadam o tym jak zrobić proces na spotkania sprzedażowe oraz czym różnią się one od spotkań na etapie prospectingu czy networkingu. Szkolenie Marketing B2B: https://www.sellwise.pl/marketing-b2b-lead-generation/ Ogłoszenia o pracę: https://hirewise.pl/praca/
Published 03/05/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »