Reviews
Jeden z najlepszych podcastów o marketingu!
Misio pysio via Apple Podcasts · Poland · 01/29/24
W końcu ktoś mówi o sprzedaży nie jak o jakimś tajemnej umiejętności z pogranicza mistycyzmu z magią, tylko jak o normalnym procesie opartym o kilka w miarę prostych zasad. Dzięki Szymon ! 🙂
Łukasz Śmietanka via Apple Podcasts · Poland · 11/20/23
Na podcast Szymona trafiłem trochę przez przypadek. Myślałem że po pięciu latach organizacji studiów podyplomowych „Marketing Internetowy” wiem już sporo nt. polskiej branży marketingowej. Podcast zaskakuje i wgniata sprawnym połączeniem teorii i praktyki. Widać zarówno wiedzę teoretyczną na...Read full review »
Paweł Tadejko via Apple Podcasts · Poland · 08/16/23
Wiedza ekspercka przekazywana w bardzo przystępny sposób i przede wszystkim poparta doświadczeniem i przykładami z życia. Sam fakt jak szybko się rozwijają w branży B2B mówi sam za siebie. Pozdrawiam ekipę NSM!
fishermana via Apple Podcasts · Poland · 05/22/23
Niekwestionowany lider w tematyce marketingu B2B. Podcast Szymona powinien być dołączany w pakiecie przy rejestracji firmy w CEiDG.
Michał Wilk via Apple Podcasts · Poland · 02/10/23
Wspaniale przygotowane treści, doskonale usystematyzowane, z ciekawymi historiami oraz wszystko przedstawione w formie poukładanych procesów. Trzy lata studiowania w “najlepszej szkole biznesu w tej części Europy wg Financial Times” tyle dobrej wiedzy mi nie przyniosły, co ten podcast. Naprawdę...Read full review »
dwiniarski via Apple Podcasts · Poland · 11/30/22
Jeśli chcemy się dowiedzieć czegoś konkretnego o marketingu to Pan Szymon powie nam wszytko w taki sposób, że nawet głuchoniemy go zrozumie. Szacunek i podziękowania za tak przeogromną wiedzę.
Bürokratiehasser007 via Apple Podcasts · Germany · 10/16/22
Poprawiłem wiele obszarów funkcjonowania działaności swojej i znajomych dzięki wiedzy przekazanej przez p. Szymona. Bardzo polecam
Marciniak Christian via Apple Podcasts · Poland · 06/12/22
Jestem zachwycony podcastami. Odkryłem je miesiąc temu i już polowe przesłuchałem. Polecam dla małych i średnich biznesów, nawet tych co wydaje się ze rozumieją i potrafią sprzedaż i marketing. Możecie się niezłe zdziwić ile jeszcze nie wiecie!!!!
Pawek4 via Apple Podcasts · Poland · 06/07/22
Fantastyczna podróż w głąb świata, którego wiele osób tworzące firmy nie zna. Finezyjne okiełznanie tematyki rozwoju w frmach. Informacje dlla każdego. Dobrze zainwestowany czas w odcinki podcastu. Bo najlepsza inwestycja w siebie to optymalizacja swojego czasu. Selektywne dobieranie...Read full review »
Dariusz z Remediumpodcast via Apple Podcasts · Poland · 05/25/22
Bardzo dziękuję za treści, które tutaj przedstawiasz. Co prawda moi klienci to B2C ale wyciągam z Twoich podcastów fantastyczne rzeczy. Dzięki i pozdrawiam
MikePL21 via Apple Podcasts · Poland · 04/09/22
Jak dla mnie NSM podcast to jest najlepsze źródło wiedzy i inspiracji jeśli chodzi o tematykę związaną z handlem b2b. Trafiłem tutaj ostatnio przypadkiem i teraz usilnie nadrabiam zaległości! Dobra robota Szymon!
Misiek DK via Apple Podcasts · Denmark · 02/01/22
Działając przez lata w sprzedaży i marketingu mam wrażenie, że szukałem SellWise jako swojego domu. Zgadzam się ze wszystkimi tezami i założeniami biznesowymi Szymona i chylę czoła przed wiedzą, ale i pokorą. Ekipie gratuluje Szefa, a Szefowi zespołu. PS. Czekam na tego Lwa z Czubówną
Nord Sales via Apple Podcasts · Poland · 12/02/21
Dziękuje Szymonie za tak dużą dawkę wiedzy jaką przekazujesz! Na szczęście zaczynajac słuchać twoich podcastów mam ich przed sobą ponad sto , ale z drugiej strony- Na nieszczęście dopiero teraz zacząłem je słuchać wiec tą wiedzę mogłem wdrążyć dużo wcześniej. Ciężko powiedzieć co lepsze :-)
dystrybutor21 via Apple Podcasts · Poland · 12/01/21
Odnośnie 127 - ja lubię Twój śmiech i żarty! Nie zmieniaj tego :)
J.Bagrij via Apple Podcasts · Poland · 10/21/21
Dawno nie miałem okazji posłuchać czegoś równie ciekawego. Merytorycznie, profesjonalnie i przede wszystkim do słuchacza. Doskonała praca, pogratulować.
Rafał Nowicki via Apple Podcasts · Poland · 10/05/21
Podcasty są bardzo merytoryczne, dają sporo wiedzy i pokazują kierunki, które warto obrać, chcąc zmieniać firmy i działy handlowe na lepsze. Oczywiście są tylko namiastką wiedzy, ale za to bardzo wartościową.Na szczęście jest mało „sprzedaży własnej” , to mnie najczęściej zniechęca to wszelkiego...Read full review »
Tomasz Matuszak via Apple Podcasts · Poland · 06/22/21
Bez ściemy i lania wody.
RafalN via Apple Podcasts · Poland · 04/21/21
Komentatorzy piłkarscy używają określenia „soczyste uderzenie” które bardzo lubię. Ja użyję go w odniesieniu do podcastu Szymona – tutaj przekazane są same konkretne informacje które każdy kto zajmuje się profesjonalnie sprzedażą może przełożyć na swoją prace. Trochę mi wstyd że piszę recenzję...Read full review »
ZaczarowanyPierniczek via Apple Podcasts · Poland · 02/12/21
Ogromna dawka merytorycznej wiedzy, przekazywana w prostej i przyjemnej formie. Wiele wywiadów również działa na jego korzyść a do tego bardzo charyzmatyczny prowadzący. Polecam ten kanał!
Karol Chmiel via Apple Podcasts · Poland · 01/26/21
mój ulubiony podcast pod każdym względem, przyjemnie oraz bardzo rzeczowo
makakno via Apple Podcasts · Poland · 01/19/21
Ten podcast jest jak najlepsza yerba mate, pobudza i uspokaja jednocześnie. Pobudza niesłychana dawka wiedzy i doświadczenia, teoria przekazywana w „życiowy” i bardzo przystępny sposób, poparta niezliczonymi przykładami z praktyki. Uspokaja natomiast jego radiowy głos, który kobiety ponoć...Read full review »
Paweł Kawiecki via Apple Podcasts · Poland · 01/19/21
Niecały miesiąc temu natrafiłem na post Szymona na LinkedIn z odcinkiem, którego tytuł mnie zaciekawił. Nie pomyliłem się i wysłuchałem świetnego materiału :) Od wtedy słucham podcastu codziennie od pierwszego odcinka - teraz jestem koło 40. Mam nadzieje, że niedługo będę już na bieżąco. Gorąco...Read full review »
paltos44 via Apple Podcasts · Poland · 01/08/21
Na podkast NSM trafiłem przez #PrzygodyPrzedsiembiorcow. Dużo wiedzy i merytorycznego wsparcia.
m_warrior via Apple Podcasts · Poland · 01/04/21
Szymon jak zwykle wjechał z konkretem! Odcinek o strategii sprzedaży idealny na początek roku. Idealny by ostudzić idealistyczne podejście do tego tematu, jednocześnie pokazując jak istotne są same działania, podstawy.
Konrad Pilarski via Apple Podcasts · Poland · 01/04/21
Jak wiadomo, sprzedaż w firmie ma kluczowe znaczenie. Podcast Szymona jest świetnym pomysłem, aby zacząć uczyć się o marketingu i sprzedaży.
piolat89 via Apple Podcasts · Poland · 01/03/21
Dużo ciekawostek, faktów, danych, wzorów, podpowiedzi na temat sprzedaży i nie tylko, podanych w przyjazny i praktyczny sposób. Bardzo pomaga i zachęca do działania.
Ryszard'klient via Apple Podcasts · Poland · 12/30/20
Jeden z najbardziej merytorycznych podcastów na polskim rynku. :) A oprócz merytoryki kojący głos Szymona. Polecam serdecznie wszystkim marketerom i sprzedawcom!
Izabela.Madejska via Apple Podcasts · Poland · 12/30/20
Zdecydowanie mój ulubiony podcast. Jeśli szukasz konkretnej wiedzy, która jest sprawdzona w praktyce to tu jest Twoje miejsce. Gdyby każda mała firma czerpała wiedzę z tego podcastu to Polska w ciągu roku osiągnęła by jakiś kosmiczny wynik wzrostu gospodarki.
Dawid Niedziałek via Apple Podcasts · Poland · 12/28/20
jak w tytule 😊
LuckyLuck_PL via Apple Podcasts · Poland · 12/28/20
Regularnie, merytorycznie, praktycznie. To główne cechy tego podcastu a tak poza tym to Szymona dobrze się słucha. Ma fajny głos i ciekawie buduje historię.
mnowak7 via Apple Podcasts · Poland · 12/28/20
Bardzo konkretna, szczegółowa wiedza. Tematy w prostu sposób rozłożone czytelnie na czynniki pierwsze. Godne polecenia każdemu związanemu z biznesem lecz nie tylko.
Buzka19 via Apple Podcasts · Poland · 12/28/20
Konkretnie, rzetelnie, profesjonalnie. Do tego miły głos Pana Szymona.
Staszek P. via Apple Podcasts · Poland · 12/26/20
Duża wiedza , merytorycznie wyłożona , mnóstwo detali i konkretów , bardzo pomocna . Bardzo inspirujące i informujące . Aż dziw że dopiero teraz na to trafiłem... Dzięki - zostaję na stałe . Pozdrawiam
JAnek N. via Apple Podcasts · Poland · 11/19/20
Świetny podcast. Duża ilość merytorycznej wiedzy.
aklukuk via Apple Podcasts · Poland · 11/03/20
Mnostwo praktycznej wiedzy motywujacej do dzialania. Dzieki!
warsawwarsaw via Apple Podcasts · Poland · 10/17/20
Dobre tematy, ciekawe treści, profesjonalizm.
klewaa via Apple Podcasts · Poland · 10/16/20
Podcast Szymona odkryłem stosunkowo niedawno, bo jakiś miesiąc temu. Od tego czasu słucham codziennie chociaż jednego odcinka. Wiedzę, którą uzyskałem słuchając podcastu udało mi się zastosować w kilku aspektach mojej pracy w sprzedaży. Wiedza ta zaoszczędziła mi przynajmniej kilkanaście godzin...Read full review »
Maciek Kasica via Apple Podcasts · Poland · 09/22/20
Wspaniały, genialny podcast. Mocno odmienił moje życie i zmotywował do wprowadzenia wielu zmian w mojej małej działalności. Gorąco polecam!
Tobiasz Mencel via Apple Podcasts · Poland · 09/04/20
Podcast dotyczący sprzedaży i marketingu pomagający poukładanie tych zagadnień... w świadości słuchaczy posiadających własne doświadczenia, refleksje, oraz pytania w temacie. Odcinek 81 nie jest wyjątkiem. Systematyzuje to co zdroworozsądkowe, logiczne, w opisowy, przejrzysty, dotykający sedna,...Read full review »
Darek Okoń via Apple Podcasts · Poland · 09/02/20
Nie wykorzystasz lepiej czasu jazdy samochodem jak tylko słuchając NSM. Wiedza którą przekazuje w większości Szymon jest niezwykle praktyczna. Dla mnie osobiście cenne jest to, że poruszane są tematy o których niby wszyscy wiemy, a jednak otwarcie o nich nie rozmawiamy. Wiele merytorycznych...Read full review »
Janek_subA via Apple Podcasts · Poland · 09/02/20
Podcast Nowoczesna Sprzedaż i Marketing to dla mnie każdy poniedziałkowy poranek w drodze do pracy. Niektóre odcinki wymagają większego skupienia i są przesłuchiwanie przeze mnie jeszcze raz w drodze powrotnej, aby wyciągnąć maximum wiedzy. Ostatni odcinek „16 ZAKAZANYCH zwrotów managera” to dla...Read full review »
karps_ via Apple Podcasts · Poland · 09/02/20
No właśnie... to bardzo ważne! To bardzo ważne, że Sellwise i NSM od niedawna wyglądają inaczej i lepiej. Jednak jakościowo nic się nie zmieniło, bo od samego początku poprzeczka jest gdzieś w okolicy sufitu. Aktualnie wprowadzam nowego handlowca do zespołu, ale robi mały pivot z b2c na b2b....Read full review »
Mateusz Stasica via Apple Podcasts · Poland · 09/01/20
NSM to moje odkrycie 2020 roku i perełka wśród podcastów o zbliżonej tematyce. Obawiałem się, że będzie to kolejne słuchowisko o "oczywistym" marketingu, albo "nachalnej" sprzedaży. Dałem mu jednak szansę i okazało się, jak bardzo się myliłem w swoich wątpliwościach! NSM to...Read full review »
KamilLelonek via Apple Podcasts · Poland · 08/31/20
Bardzo trafne tematy. Bardzo dobrze zebrana wiedza. Profesjonalne podejście do tematów oraz jako duży plus relaksujący radiowy głos Szymona. Słucham co poniedziałek 👍
martynams via Apple Podcasts · Poland · 08/31/20
Podcast, który porusza tematy bliskie osobom związanym ze sprzedażą. Przyjemnie się słucha, aż czasami chciałoby się wejść w dialog podczas podcastu. Może kiedyś będzie mi dane skorzystać z niektórych uwag odnośnie łączenia marketingu i sprzedaży oraz samej organizacji procesu sprzedaży.
szeryff via Apple Podcasts · Poland · 08/26/20
Świetny podcast. Najlepszy jakie są dostępne w tej tematyce.
lukaszby via Apple Podcasts · Poland · 08/17/20
Od czasu gdy zacząłem słuchać nagrań Szymona, podcast ten z miejsca wszedł do grona moich ulubionych. Wręcz najważniejszych. Kolosalna ilość przydatnej wiedzy podanej radiowym głosem ;) #zazdro Kłaniam się nisko. Fan z Bydgoszczy.
michał999 via Apple Podcasts · Poland · 07/18/20
Bardzo ciekawy podcast. Nawet jeżeli w sprzedaży pracujesz od x-lat i masz dziesiątki kursów za sobą to dobrze przypomnieć sobie „jak jeść sztućcami” :) Najgroźniejsze to popaść w pewien schemat i rutynę, co ostatnio obserwuje wokół. Brawa za ostatni odcinek Model Curve Value, dobre narzędzie a...Read full review »
Bartek G. via Apple Podcasts · Poland · 02/02/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »