Reviews
Bardzo dziękuję za treści, które tutaj przedstawiasz. Co prawda moi klienci to B2C ale wyciągam z Twoich podcastów fantastyczne rzeczy. Dzięki i pozdrawiam
MikePL21 via Apple Podcasts · Poland · 04/09/22
Jak dla mnie NSM podcast to jest najlepsze źródło wiedzy i inspiracji jeśli chodzi o tematykę związaną z handlem b2b. Trafiłem tutaj ostatnio przypadkiem i teraz usilnie nadrabiam zaległości! Dobra robota Szymon!
Misiek DK via Apple Podcasts · Denmark · 02/01/22
Działając przez lata w sprzedaży i marketingu mam wrażenie, że szukałem SellWise jako swojego domu. Zgadzam się ze wszystkimi tezami i założeniami biznesowymi Szymona i chylę czoła przed wiedzą, ale i pokorą. Ekipie gratuluje Szefa, a Szefowi zespołu. PS. Czekam na tego Lwa z Czubówną
Nord Sales via Apple Podcasts · Poland · 12/02/21
Dziękuje Szymonie za tak dużą dawkę wiedzy jaką przekazujesz! Na szczęście zaczynajac słuchać twoich podcastów mam ich przed sobą ponad sto , ale z drugiej strony- Na nieszczęście dopiero teraz zacząłem je słuchać wiec tą wiedzę mogłem wdrążyć dużo wcześniej. Ciężko powiedzieć co lepsze :-)
dystrybutor21 via Apple Podcasts · Poland · 12/01/21
Odnośnie 127 - ja lubię Twój śmiech i żarty! Nie zmieniaj tego :)
J.Bagrij via Apple Podcasts · Poland · 10/21/21
Dawno nie miałem okazji posłuchać czegoś równie ciekawego. Merytorycznie, profesjonalnie i przede wszystkim do słuchacza. Doskonała praca, pogratulować.
Rafał Nowicki via Apple Podcasts · Poland · 10/05/21
Podcasty są bardzo merytoryczne, dają sporo wiedzy i pokazują kierunki, które warto obrać, chcąc zmieniać firmy i działy handlowe na lepsze. Oczywiście są tylko namiastką wiedzy, ale za to bardzo wartościową.Na szczęście jest mało „sprzedaży własnej” , to mnie najczęściej zniechęca to wszelkiego...Read full review »
Tomasz Matuszak via Apple Podcasts · Poland · 06/22/21
Bez ściemy i lania wody.
RafalN via Apple Podcasts · Poland · 04/21/21
Komentatorzy piłkarscy używają określenia „soczyste uderzenie” które bardzo lubię. Ja użyję go w odniesieniu do podcastu Szymona – tutaj przekazane są same konkretne informacje które każdy kto zajmuje się profesjonalnie sprzedażą może przełożyć na swoją prace. Trochę mi wstyd że piszę recenzję...Read full review »
ZaczarowanyPierniczek via Apple Podcasts · Poland · 02/12/21
Ogromna dawka merytorycznej wiedzy, przekazywana w prostej i przyjemnej formie. Wiele wywiadów również działa na jego korzyść a do tego bardzo charyzmatyczny prowadzący. Polecam ten kanał!
Karol Chmiel via Apple Podcasts · Poland · 01/26/21
mój ulubiony podcast pod każdym względem, przyjemnie oraz bardzo rzeczowo
makakno via Apple Podcasts · Poland · 01/19/21
Ten podcast jest jak najlepsza yerba mate, pobudza i uspokaja jednocześnie. Pobudza niesłychana dawka wiedzy i doświadczenia, teoria przekazywana w „życiowy” i bardzo przystępny sposób, poparta niezliczonymi przykładami z praktyki. Uspokaja natomiast jego radiowy głos, który kobiety ponoć...Read full review »
Paweł Kawiecki via Apple Podcasts · Poland · 01/19/21
Niecały miesiąc temu natrafiłem na post Szymona na LinkedIn z odcinkiem, którego tytuł mnie zaciekawił. Nie pomyliłem się i wysłuchałem świetnego materiału :) Od wtedy słucham podcastu codziennie od pierwszego odcinka - teraz jestem koło 40. Mam nadzieje, że niedługo będę już na bieżąco. Gorąco...Read full review »
paltos44 via Apple Podcasts · Poland · 01/08/21
Na podkast NSM trafiłem przez #PrzygodyPrzedsiembiorcow. Dużo wiedzy i merytorycznego wsparcia.
m_warrior via Apple Podcasts · Poland · 01/04/21
Szymon jak zwykle wjechał z konkretem! Odcinek o strategii sprzedaży idealny na początek roku. Idealny by ostudzić idealistyczne podejście do tego tematu, jednocześnie pokazując jak istotne są same działania, podstawy.
Konrad Pilarski via Apple Podcasts · Poland · 01/04/21
Jak wiadomo, sprzedaż w firmie ma kluczowe znaczenie. Podcast Szymona jest świetnym pomysłem, aby zacząć uczyć się o marketingu i sprzedaży.
piolat89 via Apple Podcasts · Poland · 01/03/21
Dużo ciekawostek, faktów, danych, wzorów, podpowiedzi na temat sprzedaży i nie tylko, podanych w przyjazny i praktyczny sposób. Bardzo pomaga i zachęca do działania.
Ryszard'klient via Apple Podcasts · Poland · 12/30/20
Jeden z najbardziej merytorycznych podcastów na polskim rynku. :) A oprócz merytoryki kojący głos Szymona. Polecam serdecznie wszystkim marketerom i sprzedawcom!
Izabela.Madejska via Apple Podcasts · Poland · 12/30/20
Zdecydowanie mój ulubiony podcast. Jeśli szukasz konkretnej wiedzy, która jest sprawdzona w praktyce to tu jest Twoje miejsce. Gdyby każda mała firma czerpała wiedzę z tego podcastu to Polska w ciągu roku osiągnęła by jakiś kosmiczny wynik wzrostu gospodarki.
Dawid Niedziałek via Apple Podcasts · Poland · 12/28/20
jak w tytule 😊
LuckyLuck_PL via Apple Podcasts · Poland · 12/28/20
Regularnie, merytorycznie, praktycznie. To główne cechy tego podcastu a tak poza tym to Szymona dobrze się słucha. Ma fajny głos i ciekawie buduje historię.
mnowak7 via Apple Podcasts · Poland · 12/28/20
Bardzo konkretna, szczegółowa wiedza. Tematy w prostu sposób rozłożone czytelnie na czynniki pierwsze. Godne polecenia każdemu związanemu z biznesem lecz nie tylko.
Buzka19 via Apple Podcasts · Poland · 12/28/20
Konkretnie, rzetelnie, profesjonalnie. Do tego miły głos Pana Szymona.
Eexpert via Apple Podcasts · Poland · 12/26/20
Duża wiedza , merytorycznie wyłożona , mnóstwo detali i konkretów , bardzo pomocna . Bardzo inspirujące i informujące . Aż dziw że dopiero teraz na to trafiłem... Dzięki - zostaję na stałe . Pozdrawiam
JAnek N. via Apple Podcasts · Poland · 11/19/20
Świetny podcast. Duża ilość merytorycznej wiedzy.
aklukuk via Apple Podcasts · Poland · 11/03/20
Mnostwo praktycznej wiedzy motywujacej do dzialania. Dzieki!
warsawwarsaw via Apple Podcasts · Poland · 10/17/20
Dobre tematy, ciekawe treści, profesjonalizm.
klewaa via Apple Podcasts · Poland · 10/16/20
Podcast Szymona odkryłem stosunkowo niedawno, bo jakiś miesiąc temu. Od tego czasu słucham codziennie chociaż jednego odcinka. Wiedzę, którą uzyskałem słuchając podcastu udało mi się zastosować w kilku aspektach mojej pracy w sprzedaży. Wiedza ta zaoszczędziła mi przynajmniej kilkanaście godzin...Read full review »
Maciek Kasica via Apple Podcasts · Poland · 09/22/20
Wspaniały, genialny podcast. Mocno odmienił moje życie i zmotywował do wprowadzenia wielu zmian w mojej małej działalności. Gorąco polecam!
Tobiasz Mencel via Apple Podcasts · Poland · 09/04/20
Podcast dotyczący sprzedaży i marketingu pomagający poukładanie tych zagadnień... w świadości słuchaczy posiadających własne doświadczenia, refleksje, oraz pytania w temacie. Odcinek 81 nie jest wyjątkiem. Systematyzuje to co zdroworozsądkowe, logiczne, w opisowy, przejrzysty, dotykający sedna,...Read full review »
Darek Okoń via Apple Podcasts · Poland · 09/02/20
Nie wykorzystasz lepiej czasu jazdy samochodem jak tylko słuchając NSM. Wiedza którą przekazuje w większości Szymon jest niezwykle praktyczna. Dla mnie osobiście cenne jest to, że poruszane są tematy o których niby wszyscy wiemy, a jednak otwarcie o nich nie rozmawiamy. Wiele merytorycznych...Read full review »
Janek_subA via Apple Podcasts · Poland · 09/02/20
Podcast Nowoczesna Sprzedaż i Marketing to dla mnie każdy poniedziałkowy poranek w drodze do pracy. Niektóre odcinki wymagają większego skupienia i są przesłuchiwanie przeze mnie jeszcze raz w drodze powrotnej, aby wyciągnąć maximum wiedzy. Ostatni odcinek „16 ZAKAZANYCH zwrotów managera” to dla...Read full review »
karps_ via Apple Podcasts · Poland · 09/02/20
No właśnie... to bardzo ważne! To bardzo ważne, że Sellwise i NSM od niedawna wyglądają inaczej i lepiej. Jednak jakościowo nic się nie zmieniło, bo od samego początku poprzeczka jest gdzieś w okolicy sufitu. Aktualnie wprowadzam nowego handlowca do zespołu, ale robi mały pivot z b2c na b2b....Read full review »
Mateusz Stasica via Apple Podcasts · Poland · 09/01/20
NSM to moje odkrycie 2020 roku i perełka wśród podcastów o zbliżonej tematyce. Obawiałem się, że będzie to kolejne słuchowisko o "oczywistym" marketingu, albo "nachalnej" sprzedaży. Dałem mu jednak szansę i okazało się, jak bardzo się myliłem w swoich wątpliwościach! NSM to...Read full review »
KamilLelonek via Apple Podcasts · Poland · 08/31/20
Bardzo trafne tematy. Bardzo dobrze zebrana wiedza. Profesjonalne podejście do tematów oraz jako duży plus relaksujący radiowy głos Szymona. Słucham co poniedziałek 👍
martynams via Apple Podcasts · Poland · 08/31/20
Podcast, który porusza tematy bliskie osobom związanym ze sprzedażą. Przyjemnie się słucha, aż czasami chciałoby się wejść w dialog podczas podcastu. Może kiedyś będzie mi dane skorzystać z niektórych uwag odnośnie łączenia marketingu i sprzedaży oraz samej organizacji procesu sprzedaży.
szeryff via Apple Podcasts · Poland · 08/26/20
Świetny podcast. Najlepszy jakie są dostępne w tej tematyce.
lukaszby via Apple Podcasts · Poland · 08/17/20
Od czasu gdy zacząłem słuchać nagrań Szymona, podcast ten z miejsca wszedł do grona moich ulubionych. Wręcz najważniejszych. Kolosalna ilość przydatnej wiedzy podanej radiowym głosem ;) #zazdro Kłaniam się nisko. Fan z Bydgoszczy.
michał999 via Apple Podcasts · Poland · 07/18/20
Bardzo ciekawy podcast. Nawet jeżeli w sprzedaży pracujesz od x-lat i masz dziesiątki kursów za sobą to dobrze przypomnieć sobie „jak jeść sztućcami” :) Najgroźniejsze to popaść w pewien schemat i rutynę, co ostatnio obserwuje wokół. Brawa za ostatni odcinek Model Curve Value, dobre narzędzie a...Read full review »
Bartek G. via Apple Podcasts · Poland · 02/02/20
Zawsze kawał rzetelnej wiedzy podany w przystępny sposób :)
Pawello19 via Apple Podcasts · Poland · 01/17/20
Uwielbiam tego typu podcasty, gdzie prowadząca go osoba przekazuje prawdziwą wartościowa wiedzę, która można zastosować w praktyce. Tylko tak dalej!
y0peace via Apple Podcasts · Poland · 10/29/19
Nie ma obecnie bardziej merytorycznego podcastu w sieci o sprzedaży i marketingu B2B niż podcast Szymona. W podcaście najbardziej podoba mi się techniczne podejście do zagadnień - podawane są konkretne przypadki a nie wydumane teorie jak w przypadku wielu innych autorów. Podcast otworzył mi oczy...Read full review »
blochu_ldz via Apple Podcasts · Poland · 10/07/19
Dobrze się tego słucha, bo tematy są bardzo aktualne - dotykają tego, co się dzieje tu i teraz. Szymon opowiada o codziennej praktyce handlowej B2B, często podając propozycje rozwiązań. Dla mnie co poniedziałkowa lektura!
BernardIT via Apple Podcasts · Poland · 08/14/19
Słucham podcastu od przeszło 20 odcinków. Na codzień zajmuję się sprzedażą zawodowo. Poruszana przez Szymona tematyka, sposób prowadzenia narracji oraz zapraszani goście, to niewątpliwie największe zalety podcastu. Polecam każdemu, kto poważnie myśli nad ukierunkowaniem swojej kariery w stronę...Read full review »
michalgo42 via Apple Podcasts · Poland · 08/06/19
Dopiero nie dawno odkryty podcast i z przyjemnością nadrabiam zaległości :)
Michal.ru via Apple Podcasts · Poland · 08/04/19
Dużo wartościowych treści opowiedzianych w bardzo przyjemny sposób. Dobrze się Ciebie słucha. Polecam wszystkim swoim znajomym, którzy mają jakikolwiek związek ze sprzedażą. Trafiłem tutaj przez Małą Wielką Firmę gdzie usłyszałem rozmowę z Tobą. Uważam, że to dobry pomysł mówić o tym co dzieję...Read full review »
Elemenen via Apple Podcasts · Poland · 07/27/19
Zawsze myślałem, że sprzedaż to nie moja bajka, przez Szymona chyba zmienię zdanie. Może mógłbym sprzedawać. Wielkie dzięki Szymon.
Dawid Przybysz via Apple Podcasts · Poland · 07/11/19
Straight to the point
Wilu333 via Apple Podcasts · Great Britain · 07/08/19
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »