Same konkrety
Komentatorzy piłkarscy używają określenia „soczyste uderzenie” które bardzo lubię. Ja użyję go w odniesieniu do podcastu Szymona – tutaj przekazane są same konkretne informacje które każdy kto zajmuje się profesjonalnie sprzedażą może przełożyć na swoją prace. Trochę mi wstyd że piszę recenzję dopiero po przesłuchaniu kilkudziesięciu odcinków bo wiedziałem że to Świetny materiał już po wysłuchaniu pierwszego z nich. Polecam
ZaczarowanyPierniczek via Apple Podcasts · Poland · 02/12/21
More reviews of Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Ten podcast jest jak najlepsza yerba mate, pobudza i uspokaja jednocześnie. Pobudza niesłychana dawka wiedzy i doświadczenia, teoria przekazywana w „życiowy” i bardzo przystępny sposób, poparta niezliczonymi przykładami z praktyki. Uspokaja natomiast jego radiowy głos, który kobiety ponoć...Read full review »
Paweł Kawiecki via Apple Podcasts · Poland · 01/19/21
Odnośnie 127 - ja lubię Twój śmiech i żarty! Nie zmieniaj tego :)
J.Bagrij via Apple Podcasts · Poland · 10/21/21
Nie ma obecnie bardziej merytorycznego podcastu w sieci o sprzedaży i marketingu B2B niż podcast Szymona. W podcaście najbardziej podoba mi się techniczne podejście do zagadnień - podawane są konkretne przypadki a nie wydumane teorie jak w przypadku wielu innych autorów. Podcast otworzył mi oczy...Read full review »
blochu_ldz via Apple Podcasts · Poland · 10/07/19
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »