Must have dla ludzi zwiazanych z handlem
Jak dla mnie NSM podcast to jest najlepsze źródło wiedzy i inspiracji jeśli chodzi o tematykę związaną z handlem b2b. Trafiłem tutaj ostatnio przypadkiem i teraz usilnie nadrabiam zaległości! Dobra robota Szymon!
Misiek DK via Apple Podcasts · Denmark · 02/01/22
More reviews of Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Mój ulubiony podcast. Zawsze z niecierpliwością czekam na nowe odcinki. Nie dość, że to konkretna porcja wiedzy na dobry początek tygodnia, to nie można pominąć faktu, że Szymona po prostu bardzo przyjemnie się słucha. Polecam wszystkim!
.mart via Apple Podcasts · Poland · 02/25/19
Nie ma obecnie bardziej merytorycznego podcastu w sieci o sprzedaży i marketingu B2B niż podcast Szymona. W podcaście najbardziej podoba mi się techniczne podejście do zagadnień - podawane są konkretne przypadki a nie wydumane teorie jak w przypadku wielu innych autorów. Podcast otworzył mi oczy...Read full review »
blochu_ldz via Apple Podcasts · Poland · 10/07/19
Na podcast Szymona trafiłem trochę przez przypadek. Myślałem że po pięciu latach organizacji studiów podyplomowych „Marketing Internetowy” wiem już sporo nt. polskiej branży marketingowej. Podcast zaskakuje i wgniata sprawnym połączeniem teorii i praktyki. Widać zarówno wiedzę teoretyczną na...Read full review »
Paweł Tadejko via Apple Podcasts · Poland · 08/16/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »