Doskonały podcast!
Wspaniale przygotowane treści, doskonale usystematyzowane, z ciekawymi historiami oraz wszystko przedstawione w formie poukładanych procesów. Trzy lata studiowania w “najlepszej szkole biznesu w tej części Europy wg Financial Times” tyle dobrej wiedzy mi nie przyniosły, co ten podcast. Naprawdę polecam! Dziękuję Autorom, że dzielą się tak wartościową i doświadczeniem
dwiniarski via Apple Podcasts · Poland · 11/30/22
More reviews of Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Komentatorzy piłkarscy używają określenia „soczyste uderzenie” które bardzo lubię. Ja użyję go w odniesieniu do podcastu Szymona – tutaj przekazane są same konkretne informacje które każdy kto zajmuje się profesjonalnie sprzedażą może przełożyć na swoją prace. Trochę mi wstyd że piszę recenzję...Read full review »
ZaczarowanyPierniczek via Apple Podcasts · Poland · 02/12/21
Szymon jak zwykle wjechał z konkretem! Odcinek o strategii sprzedaży idealny na początek roku. Idealny by ostudzić idealistyczne podejście do tego tematu, jednocześnie pokazując jak istotne są same działania, podstawy.
Konrad Pilarski via Apple Podcasts · Poland · 01/04/21
Fantastyczna podróż w głąb świata, którego wiele osób tworzące firmy nie zna. Finezyjne okiełznanie tematyki rozwoju w frmach. Informacje dlla każdego. Dobrze zainwestowany czas w odcinki podcastu. Bo najlepsza inwestycja w siebie to optymalizacja swojego czasu. Selektywne dobieranie...Read full review »
Dariusz z Remediumpodcast via Apple Podcasts · Poland · 05/25/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »