Najbardziej wartościowy podcast dla sprzedawców
Nie ma obecnie bardziej merytorycznego podcastu w sieci o sprzedaży i marketingu B2B niż podcast Szymona. W podcaście najbardziej podoba mi się techniczne podejście do zagadnień - podawane są konkretne przypadki a nie wydumane teorie jak w przypadku wielu innych autorów. Podcast otworzył mi oczy na wiele zagadnień i z pewnością dał mi wiedzę, którą wykorzystuję do lepszej sprzedaży. Szymon, dzięki :)
blochu_ldz via Apple Podcasts · Poland · 10/07/19
More reviews of Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Podcast Szymona odkryłem stosunkowo niedawno, bo jakiś miesiąc temu. Od tego czasu słucham codziennie chociaż jednego odcinka. Wiedzę, którą uzyskałem słuchając podcastu udało mi się zastosować w kilku aspektach mojej pracy w sprzedaży. Wiedza ta zaoszczędziła mi przynajmniej kilkanaście godzin...Read full review »
Maciek Kasica via Apple Podcasts · Poland · 09/22/20
Każdy odcinek to rzeka konkretów. Szymon ma bardzo ciekawe podejście do biznesu, sprzedaży i marketingu oraz naprawdę ciekawe przemyślenia, przykłady i wnioski. Podoba mi się to, że w podcaście wszystko kręci się wokół nowoczesnych technologii. Od podcastu zaczynam każdy tydzień, słuchając go...Read full review »
RobeSko via Apple Podcasts · Poland · 03/26/19
Wspaniały, genialny podcast. Mocno odmienił moje życie i zmotywował do wprowadzenia wielu zmian w mojej małej działalności. Gorąco polecam!
Tobiasz Mencel via Apple Podcasts · Poland · 09/04/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »