Merytoryczny podcast
Podcasty są bardzo merytoryczne, dają sporo wiedzy i pokazują kierunki, które warto obrać, chcąc zmieniać firmy i działy handlowe na lepsze. Oczywiście są tylko namiastką wiedzy, ale za to bardzo wartościową.Na szczęście jest mało „sprzedaży własnej” , to mnie najczęściej zniechęca to wszelkiego rodzaju podcastów, webinarów czy pseudo szkoleń. Podcast NSM broni się sam i sprzedaje się merytoryką właśnie. Słucha się go przyjemnie i nie mogę się doczekać kolejnego czasu w samochodzie, spędzonego z NSM. Wchłonął mnie, jak Bangkok :) :) Pozdrawiam
Tomasz Matuszak via Apple Podcasts · Poland · 06/22/21
More reviews of Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Bardzo konkretna, szczegółowa wiedza. Tematy w prostu sposób rozłożone czytelnie na czynniki pierwsze. Godne polecenia każdemu związanemu z biznesem lecz nie tylko.
Buzka19 via Apple Podcasts · Poland · 12/28/20
Dużo wartościowych treści opowiedzianych w bardzo przyjemny sposób. Dobrze się Ciebie słucha. Polecam wszystkim swoim znajomym, którzy mają jakikolwiek związek ze sprzedażą. Trafiłem tutaj przez Małą Wielką Firmę gdzie usłyszałem rozmowę z Tobą. Uważam, że to dobry pomysł mówić o tym co dzieję...Read full review »
Elemenen via Apple Podcasts · Poland · 07/27/19
Wiedza ekspercka przekazywana w bardzo przystępny sposób i przede wszystkim poparta doświadczeniem i przykładami z życia. Sam fakt jak szybko się rozwijają w branży B2B mówi sam za siebie. Pozdrawiam ekipę NSM!
fishermana via Apple Podcasts · Poland · 05/22/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »