Zrozumieć sprzedaż B2B
NSM to moje odkrycie 2020 roku i perełka wśród podcastów o zbliżonej tematyce. Obawiałem się, że będzie to kolejne słuchowisko o "oczywistym" marketingu, albo "nachalnej" sprzedaży. Dałem mu jednak szansę i okazało się, jak bardzo się myliłem w swoich wątpliwościach! NSM to sztuka sprzedaży i kunszt marketingu. Przedstawia nie tylko praktyczne i sprawdzone sposoby projektowania sprzedaży w swojej firmie, ale także etyczne, uczciwe i rzetelne podejście do klienta. Podcast uczy biznesu na poziomie firmy, a także z perspektywy managera i lidera zespołów. Miałem przyjemność skorzystać również z darmowej konsultacji i mimo to, że jestem małym i początkującym przedsiębiorcą, to nie zostałem zbyty, a wręcz wysłuchany i otrzymałem jeszcze bardzo profesjonalne porady. Podcast polecam każdemu, kto zajmuje się marketingiem, sprzedażą, zarządzaniem lub prowadzeniem firmy, ponieważ rady tu zawarte przełożą się w praktyce na rozwój swojej ścieżki kariery i biznesu.Read full review »
KamilLelonek via Apple Podcasts · Poland · 08/31/20
More reviews of Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Polecam wszystkim zainteresowanym sprzedażą. Konkretnie, na temat i przyjemnie się słucha.
Tomasz14432 via Apple Podcasts · Poland · 01/06/19
Bardzo dziękuję za treści, które tutaj przedstawiasz. Co prawda moi klienci to B2C ale wyciągam z Twoich podcastów fantastyczne rzeczy. Dzięki i pozdrawiam
MikePL21 via Apple Podcasts · Poland · 04/09/22
Podcasty są bardzo merytoryczne, dają sporo wiedzy i pokazują kierunki, które warto obrać, chcąc zmieniać firmy i działy handlowe na lepsze. Oczywiście są tylko namiastką wiedzy, ale za to bardzo wartościową.Na szczęście jest mało „sprzedaży własnej” , to mnie najczęściej zniechęca to wszelkiego...Read full review »
Tomasz Matuszak via Apple Podcasts · Poland · 06/22/21
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »