Zrozumieć sprzedaż B2B
NSM to moje odkrycie 2020 roku i perełka wśród podcastów o zbliżonej tematyce. Obawiałem się, że będzie to kolejne słuchowisko o "oczywistym" marketingu, albo "nachalnej" sprzedaży. Dałem mu jednak szansę i okazało się, jak bardzo się myliłem w swoich wątpliwościach! NSM to sztuka sprzedaży i kunszt marketingu. Przedstawia nie tylko praktyczne i sprawdzone sposoby projektowania sprzedaży w swojej firmie, ale także etyczne, uczciwe i rzetelne podejście do klienta. Podcast uczy biznesu na poziomie firmy, a także z perspektywy managera i lidera zespołów. Miałem przyjemność skorzystać również z darmowej konsultacji i mimo to, że jestem małym i początkującym przedsiębiorcą, to nie zostałem zbyty, a wręcz wysłuchany i otrzymałem jeszcze bardzo profesjonalne porady. Podcast polecam każdemu, kto zajmuje się marketingiem, sprzedażą, zarządzaniem lub prowadzeniem firmy, ponieważ rady tu zawarte przełożą się w praktyce na rozwój swojej ścieżki kariery i biznesu.Read full review »
KamilLelonek via Apple Podcasts · Poland · 08/31/20
More reviews of Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Nie wykorzystasz lepiej czasu jazdy samochodem jak tylko słuchając NSM. Wiedza którą przekazuje w większości Szymon jest niezwykle praktyczna. Dla mnie osobiście cenne jest to, że poruszane są tematy o których niby wszyscy wiemy, a jednak otwarcie o nich nie rozmawiamy. Wiele merytorycznych...Read full review »
Janek_subA via Apple Podcasts · Poland · 09/02/20
Regularnie, merytorycznie, praktycznie. To główne cechy tego podcastu a tak poza tym to Szymona dobrze się słucha. Ma fajny głos i ciekawie buduje historię.
mnowak7 via Apple Podcasts · Poland · 12/28/20
Konkretnie, rzetelnie, profesjonalnie. Do tego miły głos Pana Szymona.
Staszek P. via Apple Podcasts · Poland · 12/26/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »